Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy a savlekötőt helyett lúgot kapott kismama még kárpótlást sem kap a kórháztól?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide raktam, ki de Egészség témában szinte alig válaszolnak..

Szerintem elég durva, hogy még pénzt sem kap, miután savlekötő lemarta a légcsövét. A kórház hibázott, egy életen át szemvedni fog a nő, és még fizetni sem fizetnek kárpótlást.


2010. szept. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
31%
Én vagyok kutyás és le lehet szállni rólam... Fogadjunk ha mondjuk nem kutyáznék hanem pl modelleznék akkor észre sem vettetek volna! Nem tudom miért kell így gyűlölni hogy nekem van valami szenvedélyem és ez a kutyázás... Csak magad minősíted vele...
2010. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
62%
nem csak kismama, hanem egy ember, aki akár te is lehettél volna te b.om.
2010. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes átlag emberekről mégsem hallani pedig tuti vannak más hibák is... De ha egy kismama akkor azt rögtön...

Amúgy meg gratulálok hogy egy normális csak szokatlan választ levesznek, ellenben aki engem ócsárol, meg halálba kíván azt nem! Így tovább!

2010. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
55%

Jaj a kutyás, hellóka, régi ismerős, már alig vártam, hogy az anyákat elküld ma este az anyjukba, engem, mint anyát, elküldtél már párszor.

Csókoltatlak. Milyen jó ez a fórum.

2010. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
20%
Engem cseppet sem háborít fel. Nem azért, mert nem fogok gyereket szülni, hanem mert annak a nőnek az egész lényéből áradt a pénz utáni sóvárgás, ahogyan beszélt, amiket mondott. Az egészségét nem fogják visszaadni, meg amúgy is, a kórházak így sem állnak jó helyzetben (anyagilag), és még egy ilyen nőnek fizessenek? Azt gondolom, hogy a vétkest kellene elővenni, de nem anyagilag, hanem mondjuk ugyanezt megcsinálni vele is...
2010. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
78%
hát igen..a kismama mégiscsak egy kismama,aki életet ad,aki szül,illik tisztelni ezt,és nem irigyelni tőlük a figyelmet
2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlenül a szülész orvos az egyik leginkább hálapénzelt orvos...
2010. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a Btk-ban vannak eü bűncselekmények.

Ez egy műhibaper, és kártérítés jár, ha sóvárog a beteg a pénz után, ha nem.

Nem az áldozat iránt érzett szimpátia-antipátia alapján csuknak le embereket.


Ez nem úgy megy, hogy nekem pl. a szomszéd ellenszenves és mondjuk neked is, én átmegyek hozzá beleállítom a baltát a hátába. És mivel ellenszenves és pénzsóvár az áldozat, ezért nem büntetik meg a tettest.

2010. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
90%

Ez a magyar egészségügy...

Hogy felháborító-e?Az nem kifejezés!Akik ezért felelősek,azoktól minimum annyit el lehet várni,hogy fizessenek kárpótlást.Aztán kirúgni őket,hogy lábuk se érje a földet,mielőtt még másokban is kárt tennének!Bár sajnos nincs az a pénz szerintem amivel egy ilyen eset után kárpótolni lehet az embert...

2010. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, hogy milyen jellemű a nő, akivel történt. Az meg, hogy kismama csak súlyosbítja az esetet. Mivel a hasában egy emberi lény fejlődik, aki egy ilyen felelőtlenség miatt szintén veszélybe került. Jár a kártérítés.Vannak szakmák amik azért nehezek, mert nem szabad hibázni. Nem megengedett. A repülőgép pilóta sem hibázhat. Csak ott az ő bőre is tét. Egyszerűen a kórházban nem megengedett a rutinból cselekvés. Mindig ellenőrizni kell, hogy mit kap a beteg. Ha rutinná válik, menni kell, mert az veszélyes.
2010. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!