Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy a savlekötőt helyett lúgot kapott kismama még kárpótlást sem kap a kórháztól?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide raktam, ki de Egészség témában szinte alig válaszolnak..

Szerintem elég durva, hogy még pénzt sem kap, miután savlekötő lemarta a légcsövét. A kórház hibázott, egy életen át szemvedni fog a nő, és még fizetni sem fizetnek kárpótlást.


2010. szept. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
81%

a szülő nők vállalják ami a korhába vár rájuk?na de nem elég hogy vállaljuk a szülést?még rokkantan is menjünk haza?

te nemtudod mit beszélsz!ennyi erővel sose kerülj kórházba pl vakbéllel,ha mégis,akor vedd természetesnek hogy vállalod hogy bennedfelejtenek egy egész műtőfelszerelést...

2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
72%

Én refluxos terhes voltam és kaptam savlekötőt.


Kártérítés jár, ez műhiba. Perelni kell és kész. Lehet, hogy a pénz nem boldogít, de jó ha van.

2010. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szörnyű ami ezzel a nővel történt. A per még lezáratlan, így még válaszolni a kérdésedre nem tudok. Biztos fognak valamennyit megítélni a számára, ezt um. büntetlenül nem ússza meg a kórház. A válaszadók miért nem nyitnak egy új topikot, ha nem a kérdésre válaszolnak.
2010. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
64%
azért kíváncsi, lennék, ha a második válaszolóval valami hasonló "baleset" történne a kórházban, akkor ő vajon mit tenne...
2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy valamelyik birkatürelmű asszisztens volt.
2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
49%

Ja már sejtem ki vagy, mindig megjegyzed, hogy te nem akarsz gyereket, szerintem ugyanaz vagy.

Neked rokonod az orvos? Egyszer veled vagy valami hasonszőrű haveroddal már beszélgettem.

2010. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
19%
Sz*rul éreznám magam de nem sajnáltatnám az egész országban és nem gyűlölködnék az orvosok felé. És főleg nem burkolnám ilyen köpönyegbe hogy pénzt akarok...
2010. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Igazad van, jobban örülnék ha nem térnénk el a kérdéstől.
2010. szept. 10. 19:44
 19/67 anonim ***** válasza:
84%
szerintem pénz mindenképp jár neki,hogy legalább megkönnyítse az életét,gyógyszerek meg kitudja mikre lesz most így ilyen állapotban szüksége.
2010. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
65%

A 2. válaszadó anyjának valóban nem kellett volna szülnie, legalábbis őt nem kellett volna a világra hoznia.


Ha veled történt volna mindez, akkor is így gondolkodnál?

2010. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!