Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy a savlekötőt helyett lúgot kapott kismama még kárpótlást sem kap a kórháztól?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide raktam, ki de Egészség témában szinte alig válaszolnak..

Szerintem elég durva, hogy még pénzt sem kap, miután savlekötő lemarta a légcsövét. A kórház hibázott, egy életen át szemvedni fog a nő, és még fizetni sem fizetnek kárpótlást.


2010. szept. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
83%
Milliókat kellene kapnaia,minimum.Felháborító,hogy ilyen létezhet.
2010. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon sajnáltam azt a nőt, de már a pénz nem fog rajta segíteni. Én az orvost, vagy az asszisztens vagy az aki tette vele tiltanám el ettől a munkától.
2010. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
53%
Én is kaptam savlekötőt, mégsem lett semmi bajom...ha már felteszed a kérdést, amin felháborodtál, rendesen tedd fel...Vele lúgot itattak, ha jól emlékszem a híradásokból...
2010. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim válasza:
40%
de igazán felháborító, a 2. válaszolónak pedig szívből kínálom hogy egyszer majd "véletlenül" neki is savlekötőt adjanak.. ;)
2010. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igaza van az egyik kommentelőnek, én hibáztam a kérdésben :) Valóban a helyes, hogy savlekötő helyet lugot adtak neki. De ez rendes hangnemben is leírhatod.
2010. szept. 10. 19:27
 6/67 anonim ***** válasza:
10%

Én biztos nem fogok kapni ugyanis nem tervezek gyereket, erről ennyit.

Amúgy pedig úgy értettem hogy ha valaki gyereket akar akkor vállalja azt a kockázatot is ami a kórházban vár rá. Ha nem szül gyereket akkor csökkenti az esetleges kórházi látogatásokat és ezzel a veszélyt is hogy tévednek... Most komolyan mit tehetnek szerencsétlen orvosok? Nem direkt akarták bántani... Mi lesz attól hogy pénzt adnak?

Amúgy meg az sem sokkal okosabb aki rosszat kíván nekem csak mert nem tetszik a véleményem. Úgyhogy ne legyenb magára olyan büszke.

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Nem, nem unatkozom és felrakom, hanem kiváncsi vagyok, hogy ez csak engem háborított-e csak fel. De ennyi erővel rendeen is lehetne válaszolni. Nem kell mindig osztani a kérdezőket.
2010. szept. 10. 19:29
 8/67 anonim ***** válasza:
78%
Nem bunkó akartam lenni, de tényleg így van, savlekötőt adnak mindenkinek...és igen, felháborító, hogy ilyen előfordulhat, és még ő húzza a rövidebbet.Én büntetném azt, aki miatt ez megtörténhetett...eltiltanám egy életre a munkájától, hiszen egy életre megkeserítette ennek a nőnek az életét!
2010. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Felháborító ugyan, de ezt csak az egyik fél állítja.

És ha az eladósodott kórház nem is akar önként fizetni (úgy tudom tárgyalnának tovább), akkor majd a bíróság megítéli a jóval nagyobb összeget. Tudom, mert sajnos nyertem ilyen pert. De visszaadnám szívesen.

2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
66%

A lúg meg biztos csak úgy magától belevándorolt az éj leple alatt a savlekötős üvegbe...

Hógy mik vannak?!

2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!