Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38éves férfi meddig bír...

Egy 38éves férfi meddig bír várni a szexel, ha ismerkedik egy nővel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
74%

18:13-nak!!! az elso randin lefekudtem a parommal aki 12 evvel idosebb nalam, nem most volt. 10 eve kitartunk egymas mellett es nem azert mert teherbe ejtett vagy hasonlo sztorik. egyszeruen szerelem volt elso latasra es tudtuk hogy egymasnak vagyunk teremtve!

kedves kerdezo! szerintem tud varni ha akar, de miert is kerdezed? te szeretnel meg varni? mond meg neki!

2010. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, hogy a pasi mennyire gondolja hosszú távon a kapcsolatot, és attól is függ, hogy a nő mennyire tartja magát. Én azt mondom, jobb kivárni 3-4 randit, mert ezek alatt bőven kisül, ha nem stimmel v.mi. Szóban lehet hazudni, de nonverbálisan nagyon-nagyon nehéz.
2010. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Főzős Laci ***** válasza:
48%
Talán nem baj,ha nem az első vagy a második alkalommal történik meg.Idő kell ahhoz,hogy megkedveljük,megismerjük egymást.És ha kialakult a vonzalom megajándékozom ezzel.40/F
2010. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 éve nem voltam férfival.Ha most összejönnék azzal, aki régóta tetszik, h mondanék nemet, ha szexelni akarna?És akkor qrva vagyok?Vagy hülye?Szerintem nem, de ezt mindenki maga dönti el.
2010. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
65%
21.55! Mivel és kit ajándékozol meg? Ha jól értem, a nőt a szexszel... Nehogy már a nyúl vigye a puskát! Talánbizony magadat szeretnéd megajándékozni a rapid szexszel! Ostoba felfogás!
2010. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem kortol fugg, hanem adott ferfitol, de ha nem tud varni, az mutatja, hogy nem akar semmi komolyat, csak szexet. Ha elkezd fogdosni, utalgat a szexre allandoan, akkor csak azt akarja.
2010. szept. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
83%

A nő irányítja, hogy mikor van szex. Ha fél év után, akkor akkor van. És kész.

Max. ha a pasi ribanc, lelép....

2010. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Főzős Laci ***** válasza:
38%
Fél évig csak akkor várnék,ha tényleg tuti biztos partner.De hát fél évnél már kicsordulnának a hormonok,senki sem bír ennyi ideig várni.Legalábbis egy egészsége szexualitású férfi nem. 40/F
2010. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

Kb. 2 hónapja volt pár randim egy 42 éves pasival. Én 33 vagyok, és régebben ismertem más őt. Tudtam, hogy rendes ember, akivel akár lehetne is még valami.

Hogy mégsem lett, annak az oka, hogy egyszerűen nem akart szexelni. Ódákat zengett, mennyire imád, órákon át telefonáltunk, délutánokon át beszélgettünk, de ha csak egy célzást tettem, oké, rendes pasi, tudom, most már nyitott kapukat döngetünk...mit célzást, ha csak odébb toltam a kezem, hogy megfoghassa, úgy ugrott el, mintha perverz cafka lennék. Ismélem, ezerszer elmondta, mennyire belém van szerelmesedve (látszott, hogy rám van izgulva!), és miután ráuntam, hogy még nekem legyen lelkifurdalásom, mert szexelni akarok vele, kidobtam, azután két hónapig naponta ezerszer hívogatott és verte a kapumat, mint az őrült, annyira vissza akart jönni hozzám.


Vannak fura pasik. Az ember lánya nem ezt várná egy 40 körüli férfitól.

2010. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szexre az első randiig tud várni csak, viszont ha szeretkezni szeretne a nővel, akkor akár hónapokig is képes várni. Bízom is benne, mert távkapcsolat van kialakulóban egy 33 éves férfival, akivel jó esetben 7 havonta tudunk pár hetet találkozni. 28L
2010. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!