Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38éves férfi meddig bír...

Egy 38éves férfi meddig bír várni a szexel, ha ismerkedik egy nővel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
88%

"Írd már le, hogy milyen közegről beszélsz, és azt is, hogy kis faluban vagy a főváros melyik kerületében ez a tendencia. Szeretnék okosodni! És esetleg jelöld már meg az életkort is, hogy kik körében divat."


basszus nagyon nem érted amit írok. Az ilyen embereket nem kell közegekbe sorolni, mert mindenhol van ilyen gondolkodású nő /ffi is ! Ahogyan a legkisebb tanyán és a főváros bármely kerületében is, és a korosztály alapján sem lehet besorolni. Ne legyél már ennyire naív könyörgöm! De ha annyira kiváncsi vagy, akkor elárulom, hogy én ismerek ilyen gondolkodású ffit 40-es korosztályból is, és 20-as ból is. Ez még nem azt jelenti, hogy ahol én lakom ott mindenki ilyen, mivel nem beszélek minden ismerősömmel a szexuális életéről, és persze nem ismerem a város összes lakóját sem.

2010. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
45%
Azért pontoztak le, mert ész nélkül pontoznak sokan! Ha látom, hogy valaki a személyes tapasztalatát írja le, és nem általánosítva, akkor eszembe se jutna pontozgatni. Nyílván aki lepontozott, azok 100%-ig bele látnak az életedbe, és tudják, hogy amit írsz nem igaz. Ergo nem ilyen embereket ismersz...nyílván...:D
2010. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor mi jól megtaláltuk egymással a férjemet, az első randink óta szajhálkodunk kizárólag egymással immáron 10 éve. Azt hiszem elhagyom ezt topikot túl sok olyan ember van aki azt képzeli magáról ő az erkölcsi etalon.
2010. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
64%
utolsó ez jó :D szajhálkodtok :D
2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
46%

"basszus nagyon nem érted amit írok."


Tudod, akkor ne fogalmazz tőmondatokban, és akkor érteni fogja mindenki. Rajtam kívül jó sok nő szintén ilyen kis naív vagy éppen nem az.


Eszem ágában sem volt ágyba bújni sem nekem sem a barátnőimnek, de még a kolléganőimnek sem az első randin, és a striciket meg messzire elkerültem. A 38 éves férfinak meg már régen családapa szerepben kellene boldogulni és nem az elsőrandis lefekvős pipiket hajtani.


Hogy te ezek után melyik táborhoz fogsz tartozni döntsd el magad. A nők zöme az első randis lefektethető nőket qurvának tartja.

2010. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
60%

Talán akkor nem tartja őket qurvának, ha el is veszik feleségül.

De erre a mai világban pont nem nagyon akad példa.

2010. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
71%

"Na akkor mi jól megtaláltuk egymással a férjemet, az első randink óta szajhálkodunk kizárólag egymással immáron 10 éve. Azt hiszem elhagyom ezt topikot túl sok olyan ember van aki azt képzeli magáról ő az erkölcsi etalon.

"


Talán te kivétel vagy a qurva alól, de a férjed akkor már 38 éves volt? Jaj nem csak 16?

2010. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
50%
Én az első randin lefeküdtem a párommal, s ennek már jó pár éve, s azóta együtt vagyunk, együtt élünk, s együtt tervezzük a jövőt. A páromnak elmondtam, hogy a gyk kommentek szerint most szajhák vagyunk. Mekkorát nevetett! 30/34
2010. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Így van ha szajha nő akkr szajha a pasi is:D

Hajrá szajhák, sok boldogságot nektek!

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
74%

"Tudod, akkor ne fogalmazz tőmondatokban, és akkor érteni fogja mindenki. Rajtam kívül jó sok nő szintén ilyen kis naív vagy éppen nem az. "


figyelj! ha valaki annyit ír, hogy ismeretem szerint, akkor azon mi nem érthető? szerintem ha ebből te azt szűröd le, hogy ez azt jelenti, hogy ismerem az egész várost, meg minden ismerős magánéletét, akkor elég szűk látókörű vagy. szerintem meg tök érthető, hogy ismeretem szerint=aki nálam próbálkozott, és még pár közeli barátom története.

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!