Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38éves férfi meddig bír...

Egy 38éves férfi meddig bír várni a szexel, ha ismerkedik egy nővel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
50%
ismeretem szerint az első randiig.
2010. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%
végülis ez nem az a kamaszismerkedés dolog. 38 évesen. simán aktuális lehet az első randin.
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
52%
Nem túl sokáig
2010. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
61%

Na ne kelljen már az első randin d*gni is.

Csak azért mert 38 éves.

Kortól függetlenül harmadikig, negyedikig sokan várnak, hogy ne kelljen már fűvel-fával, kivéve ha valaki qurválkodni akar. De az ingyen qurva az = a hülxe qurvával.

2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%

Az a nő, aki az első randin lefekszik a férfivel, semmire sem tartja magát.

A férfi pedig várjon türelemmel mindaddig, amíg meg nem érik a szerelem. Ez lehet néhány hét, de akár néhány hónap is. Ha pedig annyira hiányzik neki a szex, mint egy falat kenyér, fogjon mindenre hajlandó nőt magának. Tízezrével szaladgálnak az utcán.

2010. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha szereti akkor hetekig hónapokig. (pl, ha szűz nővel/lánnyal ismerkedik vagy olyannal akit szexuálisan bántottak). Egy férfi megérti ezt, mert nehogymá egy pasi azért hagyjon el, mert nincs szex! Nekem az jönne le, hogy csak arra kellek, legalábis nagyrészben arra. Nem szeretem azt, ha a pasit nem ismerhetem először belülről.

Ha régóta ismeritek egymást és csak most jutottatok el a randiig na az más, ott lehet, hogy első randin lefekszetek.

Egy szó, mint száz: Helyzetfüggő.

2010. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
47%
első vagyok. Aki szerint nem hasznos a válaszom azt kérem, hogy írja meg miért nem az? Amennyiben a kérdés úgy hangzott, hogy Egy 38éves férfi meddig bír várni a szexel, ha ismerkedik egy nővel? és én erre megírtam a saját tapasztalatom, akkor mi a gond vele? köszönöm
2010. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
13%

Te hallod magad?


Hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni?

2010. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem többen lepontoztak, de íme a váalszom, első randin csak a hülxe qurva fekszik le egy férfival.

Ki a h.q. ? Az, aki azt hiszi, hogy egy ilyen első randin jó lesz a szex vagy a kapcsolatból komoly kapcsolat is kialakulhat. Meg kell ismerni a másikat, a nők zöme ezt akarja, társat és nem kizárólag szexet.


Esetleg bizonyos alacsony társadalmi rétegekben másképp gondolják, lehet, hogy egy hajléktalan nő lefekszik egy férfival már az első randin egy kis piáért.

2010. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem hiszem hogy ez korfüggő, vagy nem függő lenne.

Egyébként meg felnőtt ember nyilván amíg nem adsz neki lehetőséget addig vár. De szerintem az is butaság, hogy aki az első randin lefekszik valakivel az kva, v. férfi kva.

2010. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!