Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38éves férfi meddig bír...

Egy 38éves férfi meddig bír várni a szexel, ha ismerkedik egy nővel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember - és helyzetfüggő. Alapesetben sztem pár hétig.
2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van, nem is k,va csak felületes, üresfejű. Nincs olyan vonzalom az esetek zömében, ami erre késztetne egy nőt.

Vannak persze könnyű prédák, de azokból nem lesz feleség.

De van aki a hülxe qurvákat hajtja csak.


Egyébként az egész a férfi jellemétől függ és nem a korától.

2010. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
83%

remélem ez nem célzás, mert az hogy a legtöbb ffi akit ismerek az mind elvárja, hogy a nő az első randin alá feküdjön, az nem = azzal, hogy én velük szexelek. Ám azt kell mondjam, nagyon naív vagy ha azt gondolod ez az alacsony rétegeknél szokás...

de ettől függetlenül még mindig nem értem miért kell valakit lepontozni, aki megtörtént dolgot ír...hiszen nem általánosítást írtam, és nem azt, hogy ennek így kell lennie , hanem azt, hogy az ismeretem szerint. na mindegy.

2010. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%
Ez qrva jó, hogy mindig a nő a qrva. Szerintem a pasi a qrva, mert első alkalommal lefekszik egy nővel. Nem kötelező. Van erkölcsi tartás is...
2010. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%
nálad a pont!
2010. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
65%

Persze újgazdagéknál is biztos divat lehet, mert unalmukban már csak a d*gáson jár az eszük.. De akkor sem lesz ebből komoly, és mély kapcsolat.

És akkor is a férfiaknak legalább az 50 % nem akar lefeküdni a nővel az első randin, és tudod miért? Mert tiszteli annyira, hogy várjon. Ha nem tiszteli, akkor meg fogjon útszéli pros.it magának.

2010. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%
A férfi ilyen esetben, ha sok ilyen lefekvős első randija van strici. Az én ismereteim szerint.
2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
74%
én nem is mondtam, hogy minden férfi ilyen. mégegyszer írom, az én tapasztalatom! nem ismerek olyat, aki ne akarta volna már az első randin ágyba rángatni a nőt!
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
83%

"én nem is mondtam, hogy minden férfi ilyen. mégegyszer írom, az én tapasztalatom! nem ismerek olyat, aki ne akarta volna már az első randin ágyba rángatni a nőt!

"


Írd már le, hogy milyen közegről beszélsz, és azt is, hogy kis faluban vagy a főváros melyik kerületében ez a tendencia. Szeretnék okosodni! És esetleg jelöld már meg az életkort is, hogy kik körében divat.

2010. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
45%

Az a nő aki az első egy-két randin lefekszik egy férfivel szajha. Nincs semmi önbecsülése és önuralma! Még akkor is így van,ha ez ma divat! A férfi pedig nem hibás,ha a felkínálkozó vagy készséges nőt lefekteti!

Mindig a nő határozza meg,hogy emddig várjon rá a férfi. Ha a férfinek nem tetszik a várakozás,akkor tovább áll!

2010. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!