Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjuk el a nővérem...

Hogy fogadjuk el a nővérem barátját, ha nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

Nekem már akkor furcsa volt, mikor ismerkedtek, találkozgattak. Nagyon nyomulósnak, levakarhatatlannak tűnt, bárhová ment a nővérem és mondta neki, ő "véletlenül" pont ott bukkant fel. Kedves volt mindig, de valahogy azt éreztem, hogy ez a kedvesség nem őszinte.


Bemutatta a családnak és ez az érzés bennem fokozódott, miután megismertem személyesen is. De nem akartam se neki, se a szüleinknek mondani, mert semmi kézzel foghatót nem tudtam volna mondani, csak hogy ezt érzem. Egyedül a páromnak mondtam, az elején azt mondta, hogy unatkozom csak, majd mikor ő is találkozott vele, mondta, hogy olyan nyugtalannak érezte magát a környezetében, mintha a srác tele rakta volna a szobát negatív energiával. Pedig végig mosolygott, kedves volt, szóval nem értettük.


Anyukánk kérdezett tegnap erről, hogy mi mennyire ismerjük a fiút, mi a véleményünk. Nem akartam ebbe így belemenni, de mondtam, hogy nem szimpatikus, van benne valami, ami taszít. Mondta, hogy ők is ugyanezt érezték apával, mintha lenne a kedves, mosolygós jófiú külső mögött valami sötét is és hogy nem tudja megmagyarázni, mitől, de végig amíg a fiú náluk volt, volt benne valami szorongás.

Nem ő az első barátja a nővéremnek, az én páromat is azonnal elfogadták, szóval ez nem ilyen "szülői féltés", mert nagyon nyitott család vagyunk.

4-szer találkoztunk vele, nem lett megggyőzőbb a helyzet.

Tudom, hogy a testvérem boldogsága a fontos, de még sosem volt olyan a családban, vagy baráti társaságban, akit ne szerettünk volna, ne éreztük volna jól magunkat a társaságában.


2022. febr. 3. 15:31
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
97%

"Annyit tudunk barátoktól, hogy a családi háttere nem túl jó, mert az anyja masszív alkoholista, nem is tud már dolgozni, az apja pedig lelkész létére világéletében kvákhoz járkált fel a család mellett (hivatásosokhoz)."


Ez önmagában nem jelentene semmit, én is elég cifra közegből származom, sok horrort átéltem mire felnőttem, de sikerült ezektől elvonatkoztatni,és normális embernek lenni.

Az,hogy random sokszor felbukkan, már sokkal neccesebb, előfordulhat, hogy követ? Na meg 3 hét utáni szerelmet vallani elég megszállott személyiség jegy.

2022. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

Azért a 3 hét még önmagában nem fura.

Ha a 3 hét alatt 3szor találkoztak akkor tényleg fura.

De ha sokszor, esetleg már előtte is ismerték egymást akkor nincs ezzel gond.

A virág csoki dolog szerintem kedves gesztus. A pasik így csinálják az elején, most még lelkes, de majd alább hagy ez.


A cigizos dolgon kiakadni meg pláne hülyeség. Most kimentek cigizni és azt vartad volna hogy ő meg maradjon bent egyedül és várjon ameg vissza nem jöttök?

2022. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
96%

46-osnagyon jó tippeket adott. Mert a srác erre adott reakciójából sok minden kiderül: pampog, sőt, nem pampog hanem számon kér, és ahogyan ezt teszi, az sokmindent elárul. De ha én tetszik neki, hogy megkéritek hogy hagyjon magatokra, az ki fog ülni az arcára úgyis. Az elfojtott düh is.


A nővéredet meg kérdezd meg, nem akar-e a pasi túl sok dologba beleszólni. Ide ne menj, ezt így csináld, ezt vedd fel ne azt, ezzel inkább ne beszélj stb.

2022. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy csak túlzottan nyomulós, de csak oka van, hogy mindenkinek a szőr feláll a hátán tőle.
2022. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez kissé sok lenne, mintha a nővéred minden lépéséről tudni akarna.
2022. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!