Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjuk el a nővérem...

Hogy fogadjuk el a nővérem barátját, ha nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

Nekem már akkor furcsa volt, mikor ismerkedtek, találkozgattak. Nagyon nyomulósnak, levakarhatatlannak tűnt, bárhová ment a nővérem és mondta neki, ő "véletlenül" pont ott bukkant fel. Kedves volt mindig, de valahogy azt éreztem, hogy ez a kedvesség nem őszinte.


Bemutatta a családnak és ez az érzés bennem fokozódott, miután megismertem személyesen is. De nem akartam se neki, se a szüleinknek mondani, mert semmi kézzel foghatót nem tudtam volna mondani, csak hogy ezt érzem. Egyedül a páromnak mondtam, az elején azt mondta, hogy unatkozom csak, majd mikor ő is találkozott vele, mondta, hogy olyan nyugtalannak érezte magát a környezetében, mintha a srác tele rakta volna a szobát negatív energiával. Pedig végig mosolygott, kedves volt, szóval nem értettük.


Anyukánk kérdezett tegnap erről, hogy mi mennyire ismerjük a fiút, mi a véleményünk. Nem akartam ebbe így belemenni, de mondtam, hogy nem szimpatikus, van benne valami, ami taszít. Mondta, hogy ők is ugyanezt érezték apával, mintha lenne a kedves, mosolygós jófiú külső mögött valami sötét is és hogy nem tudja megmagyarázni, mitől, de végig amíg a fiú náluk volt, volt benne valami szorongás.

Nem ő az első barátja a nővéremnek, az én páromat is azonnal elfogadták, szóval ez nem ilyen "szülői féltés", mert nagyon nyitott család vagyunk.

4-szer találkoztunk vele, nem lett megggyőzőbb a helyzet.

Tudom, hogy a testvérem boldogsága a fontos, de még sosem volt olyan a családban, vagy baráti társaságban, akit ne szerettünk volna, ne éreztük volna jól magunkat a társaságában.


2022. febr. 3. 15:31
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
93%
Maja, kértelek, ne írj priviket. Letiltottalak, Nézesd meg magad orvossal ha ennyire a gyanús figurákat pártolod.
2022. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
27%
Miért kéne valakinek rosszul éreznie magát attól hogy valakit kirúg? Ez nem gyilkosság. Ez a dolgok rendje. Csak az dolgozhat egy adott cégnél akire a cégnek szüksége van és annál a cégnél dolgozni szeretne.
2022. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
15%
Miért ne vihetne valaki rózsa csokrot annak akibe szerelmes? És miért ne lehetne szerelmes valaki egyetlen randi után?
2022. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
11%

Úgy látom hogy itt mindenki tapasztalt pszichiáter és emberismerő. Nem a pszichopata a szép, de nem is állíthatjuk hogy ez a férfi pszichopata. Ha mégis az lenne, azt a párja venné észre legelőször. Nem kell senkinek sem bűntudatot éreznie amiatt hogy valakit kirúg. Másfelől pedig, nem tudhatjuk hogy érez e bűntudatot. Őt magát kell erről megkérdezni. Bárki beletud kötni bárkibe. Ti jellemtelenek vagytok. Neki pedig jelleme van. Ennyi történik. A jellem csak annak tűnik fenyegetőnek aki maga jellemtelen. Ez az igazság. Egyetlen ember beszélhet ilyen mélységű dolgokról azzal a férfival kapcsolatban és az a párja. Rajta kívül csak a szülei.

De nem is dolgunk beszélni erről. Ez mind csak a ti jellemtelenségetek megnyilvánulása. Ennek a majának pedig, vagy bárki is tette oda azt a verset. Igaza van. Csak a jellemtelen emberek számára gyanús az akinek jelleme van.

2022. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
90%
Na, itt az udvarló, már személyesen irkál.
2022. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
9%
Már bocsánat de konkrét kézzel fogható negatív dolgot nem írt róla senki. Csak hogy "fura" meg "rosszul éreztem magam mellette" "ő rúg ki másokat" kellett már kirugnom embert nem jó de ez van és én se fogok minden embernek panaszkodni róla 2 hétig megtettem tulvagyok rajta kész ami kézzel foghatót írtál az meg pozitív a barátai szerint lehet rá számítani a nővéred szerint kedves aranyos szóval ha nézzük azt hogy vannak a hozzá teljes közel álló emberek akik csak jót mondanak róla és vagytok ti akik 3 alkalommal látták és szerintetek fura.
2022. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
15%
Ne erőlködj, ezt itt nem vesszük be.
2022. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, szerintem a tesód pszichopata pasija billentyűellenőrző programot nyomott a gépedre vagy a családi PC-re vagy a telódra, hogy rögtön tudja, mit irkálsz, és jön válaszolgatni is. Volt egyedül akár percekre is ott, ahol hozzáférhetett a PC-hez?
2022. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen ember pont azért bukik le előbb-utóbb, mert túlzásba viszi az ellenőrzést. Kontrollmániás. Kérdező, a tesód nevén van ingatlan vagy közép-, esetleg felsőkategóriás auót? Csak hogy lássuk, mit céloz meg az aranyásó hamiskás gyerek.
2022. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván nem a 30/30-adik válaszoló kíváncsi rá. Őt magát nyilván hidegen hagyja. Ő csupán segíteni akar.
2022. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!