Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjuk el a nővérem...

Hogy fogadjuk el a nővérem barátját, ha nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

Nekem már akkor furcsa volt, mikor ismerkedtek, találkozgattak. Nagyon nyomulósnak, levakarhatatlannak tűnt, bárhová ment a nővérem és mondta neki, ő "véletlenül" pont ott bukkant fel. Kedves volt mindig, de valahogy azt éreztem, hogy ez a kedvesség nem őszinte.


Bemutatta a családnak és ez az érzés bennem fokozódott, miután megismertem személyesen is. De nem akartam se neki, se a szüleinknek mondani, mert semmi kézzel foghatót nem tudtam volna mondani, csak hogy ezt érzem. Egyedül a páromnak mondtam, az elején azt mondta, hogy unatkozom csak, majd mikor ő is találkozott vele, mondta, hogy olyan nyugtalannak érezte magát a környezetében, mintha a srác tele rakta volna a szobát negatív energiával. Pedig végig mosolygott, kedves volt, szóval nem értettük.


Anyukánk kérdezett tegnap erről, hogy mi mennyire ismerjük a fiút, mi a véleményünk. Nem akartam ebbe így belemenni, de mondtam, hogy nem szimpatikus, van benne valami, ami taszít. Mondta, hogy ők is ugyanezt érezték apával, mintha lenne a kedves, mosolygós jófiú külső mögött valami sötét is és hogy nem tudja megmagyarázni, mitől, de végig amíg a fiú náluk volt, volt benne valami szorongás.

Nem ő az első barátja a nővéremnek, az én páromat is azonnal elfogadták, szóval ez nem ilyen "szülői féltés", mert nagyon nyitott család vagyunk.

4-szer találkoztunk vele, nem lett megggyőzőbb a helyzet.

Tudom, hogy a testvérem boldogsága a fontos, de még sosem volt olyan a családban, vagy baráti társaságban, akit ne szerettünk volna, ne éreztük volna jól magunkat a társaságában.


2022. febr. 3. 15:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Vannak közös barátok, szóval nála azért ilyen nincs a háttérben, hogy börtönben lett volna, vagy elmegyógyintézetben.

Kérdeztem az egyik barátnőm párját is már a srácról finoman, mert együtt dolgoznak. Hogy mit gondol róla, jóban vannak-e, de úgy direktbe nem akartam elmesélni, hogy a szőr feláll a hátamon tőle...

Mondta, hogy nincs baj vele, meg bármi van, számítani lehet rá, hogy ő intézi a balhét, vagy a kellemetlen ügyeket. Kérdeztem, hogy ez mit takar, mondta, hogyha pl. baj van valamelyik külsős céggel, vagy benti alkalmazottat kell kirúgni, ő az, aki ezeket intézi, mert nagyon ridegen áll az emberekhez, és hogy megcsinálja, utána folytatja a napját, mintha mi sem történt volna. Nekem ez is furcsa volt, hogy a nővérem meg egy végtelenül mélyérzésű, kedves embernek írja le folyton.

2022. febr. 3. 16:08
 12/55 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem is pszichopata, de nagyon manipulativ ember lehet, ra fog jonni a tesod is elobb-utobb. Hany evesek? Sajnos hiaba mondanad neki ezeket, amig tart a rozsaszin köd.
2022. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Tesóm 22, a srác azt hiszem, 26.
2022. febr. 3. 16:17
 14/55 anonim ***** válasza:
94%
Annyit mond a tesódnak, hogy ha mégis bármi gondja lenne a fickóval, azonnal szóljon, ne gondolkodjon. Meg nehogy szüljön neki hosszú együttélés nélkül. Mást nem tudtok tenni.
2022. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
17%

Olyan világ jön,

amikor mindenki gyanús, aki szép.

És aki tehetséges.

És akinek jelleme van…


A szépség inzultus lesz.

A tehetség provokáció.

És a jellem merénylet!…


Mert most ők jönnek…

A rútak.

A tehetségtelenek.

A jellemtelenek.

2022. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
10%

És leöntik vitriollal a szépet.

Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.

Szíven döfik azt, akinek jelleme van.

2022. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
82%
Narcisztikus pszichopata az, aki eljátssza a tökéletes szerelmest, de nincs benne empátia, a gonosz dolgokat ő végzi el. Pénz akar a családotoktól, sokat. Ha szegény lenne a tesód, nem járna utána. Születni fog vele gyereket, hogy jobban magához kösse. A lakás felét a nevére íratja, ilyesmik várhatóak.
2022. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
90%
Egy nőrokonomat ugyanígy befőzte egy Jehova tanúja pasi. Minden pénzét elkérte tőle, az meg odaadta. Közben időnként véresre verte. Prédikálni járt, aztán hazament, és betörte az asszony orrát, hogy kva anyád, mi ez, nem rántotta, hogy néz ez ki. Az elején pár hónapig mint a csöppentett méz, olyan volt.
2022. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
28%
Próbáljátok megismerni rendesen ti is. Lehet csak nehezen nyílik meg mások előtt és a próbálkozása erre furán hat külső szemlélőnek.
2022. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
96%
A versidézeteket irkálótól nem kérek priviket, köszönöm. Elhiszem, hogy neki a pszichopata a szép, de nekem nem.
2022. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!