Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ? Anyám állandóa...

Mit csináljak ? Anyám állandóan idegbeteg

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok nem rég költöztem haza anyámékhoz bizonyos okok miatt , de jelenleg nem bírom elviselni anyámat mert idegbeteg mindenre apró dolgokra is . A mai nap verte ki a legjobban nálam a biztosítékot , hogy ülünk a kocsiban mondtam apámnak légyszives majd álljon meg a könyvtárnál mert nyomtatni szeretnék , nem volt nyitva erre anyám szokásos módon elővette a stílusát mintha a seggéből rángatott volna ki és olyan hangsúllyal beszélt velem mint egy kutyával, hogy milyen vagyok már miért nem mentem el reggel (apámmal meg velem is állandóan így beszél , szóltunk neki nem egyszer) rá is szóltam , hogy inkább ne mondja fáj ettől a fejem ehhez nincs kedvem meg ne csináljon úgy mintha az ő fontos papírjai lennének és azt nem intéztem el , miközben csak egy két anyagról van szó amit tudok magammal vinni ha esetleg nincs netem és ne szóljon bele az én dolgaimba mert ez nem rá tartozik utána kiszálltunk a kocsiból és menet közben még jobban le lettem hordva , hogy én ilyen meg olyan k*csogszemtelen gyerek vagyok , hogy merek visszaszólni meg soha többet ne szóljak hozzá meg ne kérdezzek semmit erre meg mondtam neki , hogy most sem hozzád beszéltem hanem apámhoz , ezután megfordult és a kezében levő újsággal szemen vágott és még jobban elkezdett ordítani , hogy kis k*rva vagyok meg azt érdemelném , hogy szét legyen baszva a pofám , hogy merészelek visszaszólni utána a lakásban nekem akart jönni csak be zárkoztam a szobába

2022. jan. 26. 01:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

40# "Neked a partnered ilyen és eltűröd? Inkább taulod hogyan tudsz közömbös maradni? Tonkrevágod az életed. Nem rossz szándékból írom, de idegroncs leszel pár év múlva"


Igazad van teljesen, nehezen bírom(!) de vannak bonyolult élethelyzetek, amiből nem lehet egyszerűen és gyorsan kilépni különböző - itt taglalni nem kívánt - okokból. Lehetséges, hogy a kérdező sem tud "lépni" egyenlőre, így kiszolgáltatottsága teljes marad védekező képesség hiányában. Ebben az esetben, amíg időt nyer, és távozni tud, valahogy meg kell védje magát mentálisan. Rosszabb esetben fizikailag is, de az már megint más kérdés.

2022. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!