Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ? Anyám állandóa...

Mit csináljak ? Anyám állandóan idegbeteg

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok nem rég költöztem haza anyámékhoz bizonyos okok miatt , de jelenleg nem bírom elviselni anyámat mert idegbeteg mindenre apró dolgokra is . A mai nap verte ki a legjobban nálam a biztosítékot , hogy ülünk a kocsiban mondtam apámnak légyszives majd álljon meg a könyvtárnál mert nyomtatni szeretnék , nem volt nyitva erre anyám szokásos módon elővette a stílusát mintha a seggéből rángatott volna ki és olyan hangsúllyal beszélt velem mint egy kutyával, hogy milyen vagyok már miért nem mentem el reggel (apámmal meg velem is állandóan így beszél , szóltunk neki nem egyszer) rá is szóltam , hogy inkább ne mondja fáj ettől a fejem ehhez nincs kedvem meg ne csináljon úgy mintha az ő fontos papírjai lennének és azt nem intéztem el , miközben csak egy két anyagról van szó amit tudok magammal vinni ha esetleg nincs netem és ne szóljon bele az én dolgaimba mert ez nem rá tartozik utána kiszálltunk a kocsiból és menet közben még jobban le lettem hordva , hogy én ilyen meg olyan k*csogszemtelen gyerek vagyok , hogy merek visszaszólni meg soha többet ne szóljak hozzá meg ne kérdezzek semmit erre meg mondtam neki , hogy most sem hozzád beszéltem hanem apámhoz , ezután megfordult és a kezében levő újsággal szemen vágott és még jobban elkezdett ordítani , hogy kis k*rva vagyok meg azt érdemelném , hogy szét legyen baszva a pofám , hogy merészelek visszaszólni utána a lakásban nekem akart jönni csak be zárkoztam a szobába

2022. jan. 26. 01:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem mész akkor külön köynvtárba?
2022. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Épp mentünk haza valahonnan és akkor jutott eszembe
2022. jan. 26. 02:16
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Ott kell hagyni, ne szólj hozzá. Ha nem reagálsz a hisztire talán lenyugszik. Tereld el a saját figyelmed róla tudatosan, próbáld kizárni a fejéből a hülyeségét. Apád nem véd meg?
2022. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Számos oka lehet a viselkedésének: pszichikai zavar munkahelyi stressz miatt, klimax, hormonzavar, korai demencia, és lehet az anyád szimplán csak f@sz. Érdemes lenne apaddal egységfrontban elküldeni őt kivizsgálásra, és ha nincs baja, akkor együtt jobb belátásra bírni.
2022. jan. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Apád mit szól ehhez? Nem véd meg, amikor neked akar menni? Egyébként ha megüt, nyugodtan fogd le, nem vagy köteles fizikai bántalmazást eltűrni. Amúgy tényleg ki kellene vizsgáltatni, minimum pszichiátriai eset, de sajnos tényleg benne van a kalapban a korai demencia is (milyen volt fiatalabb korában?).
2022. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%
Amikor az anyósos rád nyitós kamuval lebuksz...
2022. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
30%
Azért én meghallgatnám a másik oldalt is. A kérdés stílusa elég árulkodó: kérdező sem egy ma született báránykának tűnik. Lehet, hogy van oka anyukának a kiakadásra...
2022. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
25%
Minek költöztél haza ha tudtaf milyen?
2022. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%
Egyetemre jársz, és nem ismered a központozást? És ez senkinek sem tűnik fel...
2022. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
#9, nekem feltűnt, meg egyéb más is. Igekötő, ékezetek.
2022. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!