Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ? Anyám állandóa...

Mit csináljak ? Anyám állandóan idegbeteg

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok nem rég költöztem haza anyámékhoz bizonyos okok miatt , de jelenleg nem bírom elviselni anyámat mert idegbeteg mindenre apró dolgokra is . A mai nap verte ki a legjobban nálam a biztosítékot , hogy ülünk a kocsiban mondtam apámnak légyszives majd álljon meg a könyvtárnál mert nyomtatni szeretnék , nem volt nyitva erre anyám szokásos módon elővette a stílusát mintha a seggéből rángatott volna ki és olyan hangsúllyal beszélt velem mint egy kutyával, hogy milyen vagyok már miért nem mentem el reggel (apámmal meg velem is állandóan így beszél , szóltunk neki nem egyszer) rá is szóltam , hogy inkább ne mondja fáj ettől a fejem ehhez nincs kedvem meg ne csináljon úgy mintha az ő fontos papírjai lennének és azt nem intéztem el , miközben csak egy két anyagról van szó amit tudok magammal vinni ha esetleg nincs netem és ne szóljon bele az én dolgaimba mert ez nem rá tartozik utána kiszálltunk a kocsiból és menet közben még jobban le lettem hordva , hogy én ilyen meg olyan k*csogszemtelen gyerek vagyok , hogy merek visszaszólni meg soha többet ne szóljak hozzá meg ne kérdezzek semmit erre meg mondtam neki , hogy most sem hozzád beszéltem hanem apámhoz , ezután megfordult és a kezében levő újsággal szemen vágott és még jobban elkezdett ordítani , hogy kis k*rva vagyok meg azt érdemelném , hogy szét legyen baszva a pofám , hogy merészelek visszaszólni utána a lakásban nekem akart jönni csak be zárkoztam a szobába

2022. jan. 26. 01:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%
kerdezo, a vesszo ele nem teszunk szokozt, csak utana
2022. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%
b@szd nyakon
2022. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

14# értem én, hogy próbálsz ledegradálni, hogy ‘’felsőoktatási’’ meg egyebek, de ha vissza olvasod mit írtál annak a fele sem értelmes az elején, a legékesebb furcsa mondathoz térj vissza utána osztogasd le a lapokat meg az észt.

Szokták mondani ha csendben maradtál volna talán okosabb lettél volna de ez bukott dolog.

2022. jan. 26. 11:56
 24/41 A kérdező kommentje:
23# gondolkoztam rajta , de nem süllyedek le egy bolond szintjére aki csak verekedni tud
2022. jan. 26. 12:00
 25/41 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak meg csak annyit , hogy ha nincs annyi logikád összerakni miért költözik haza egy ember akkor feleslegesen teszed fel a kérdést.
2022. jan. 26. 12:03
 26/41 A kérdező kommentje:
3# Apám mondta neki, hogy álljon le mert csak az ő hülyeségeit lehet hallgatni. Volt olyan, hogy anyám hozta a szokásos stílusát apám meg neki akart menni csak lefogtam
2022. jan. 26. 12:15
 27/41 anonim ***** válasza:
86%
Na, jó család, apa nekimegy anyának, anya veri a gyereket, a gyerek meg féregnek és patkánynak nevezi az anyját. Durva!
2022. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Keresel munkát egyetem mellett, bérelsz egy szobát és elköltözöl. Probléma megoldva.
2022. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
28# Ilyen viselkedés után te sem neveznéd másképp
2022. jan. 26. 12:26
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Én is ezt tettem. Nincsen rá más jó megoldás. Ha szeretettel nem tudod kezelni a kapcsolatod anyáddal akkor költözz el. Amíg ott laksz addig szenvedni fogsz. Nem éri meg. Dolgozz rész időben, tartsd el magad. Ha ő tart el akár csak részben is akkor azt hiszi te a tulajdona vagy. Nem éri meg. Költözz el!
2022. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!