Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új házasság? Nem kellett...

Új házasság? Nem kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
A volt feleségem újra férjhez ment. Nekem erről nem szólt. Azt gondolom, hogy el kellett volna mondania mivel kiskorú gyermekünk van és ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés. Ezt az egészet véletlenül tudtam meg. Holnap megyek a gyamugyre. Remélem segítsenek.
2022. jan. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
95%
Nem csodálom, hogy elváltak tőle. Mit rendezhetett otthon, míg házasok voltak :D
2022. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
95%

Az ex feleségdhez mond mi közöd?Úgy él ahogy akar akkor megy férjhez akihez amikor akar Miből gondolod hogy neki tőled bármihez engedélyt kell kérnie?

Mehetsz a gyámhivatalhoz legalább jól lejáratod saját magadat ezzel a abszurd kérdéseddel

Ahhoz hogy egy szülő jó szülő lehessen és megtegyen mindent a gyermekéért nem kel cölibátusban élnie

Amiről te itt írsz egy mondvacsinált félelem A gyerekedet felhasználva akarsz bosszút állni az exeden ami gyomorforgató

A mai napig féltékeny vagy nem tudod elengedni a bírtoklási vágyad

Törödj inkább azzal hogy a magad életét rendezd és és lépj tovább!!! Szeresd törödj a gyerekeddel gondoskodj róla de ne használd a magad kisded játcmáidhoz!

Ezt egyébként így gondolom általánosságban apa anya tök mindegy ez a gondolkodás felháborító.A gyerek nem a BOSSZÚ eszköze

2022. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 kovpet ***** válasza:
96%

"ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés"


Amennyiben?

Miben zavarhat egy polgárjogi szerződés aláírása egy gyereket?

2022. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
97%
A nászéjszakáról nem kellett volna szólnia? Tudod első éjszaka joga....
2022. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
95%
Tyűű valaki nagyon nyomja a piros ikszeket :D marha sokat számít, hogy 100% ból 99% lesz :D :D :D
2022. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
94%
Na? Még mindig a röhögnek a gyámügyön?
2022. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
94%
56: Azóta sztem már kispadon ücsörög a kérdező xd
2022. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom eddig is együtt éltek, sokmindent a gyereknek nem befolyásol, hogy megesküdtek vagy nem. Ha nem nagyon pici a gyerek szerintem azt is észrevette, hogy egy esküvőn van, ahol az anyja a menyasszony 😃. Azért házasságot nem az éj leple alatt szoktak, titokban. Meg tuti mondták is neki, ha 2 tanúval bementek akkor is (de azért a gyereket elszokták vinni). De kapaszkodj meg: arról sem kell majd beszámolnia ha közös gyerekük lesz majd! Pedig sokkal jobban érinti a gyereket egy kistesó, mint egy esküvő. De mégsem kell bejelentenie, mert az is, mint az esküvő a kettejük dolga. Neked azt kell elmondania ha költöznek, ha iskolát/ovit vált a gyerek, ha valami betegsége van stb...
2022. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
93%
Én valahogy fogadni mernék rá, hogy a gyerek nem az esküvőn fogja először látni az anyukája férjét :D
2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mentálisan és érzelmileg is sérülhet a gyerek. Az anyja se lehet egy eszes nő, ha a mai világban házasodni mer, de valószínűleg érdekből tette más miatt biztos, hogy nem. Szer
2022. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!