Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új házasság? Nem kellett...

Új házasság? Nem kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
A volt feleségem újra férjhez ment. Nekem erről nem szólt. Azt gondolom, hogy el kellett volna mondania mivel kiskorú gyermekünk van és ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés. Ezt az egészet véletlenül tudtam meg. Holnap megyek a gyamugyre. Remélem segítsenek.
2022. jan. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki a gyámügyre megy, mert a volt felesége újraházasodik egy még szerinte is normális pasival, ott valami nagyon félre van menve a fejében.
2022. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
98%

- jó napot kívánok, gyámügy?

- igen, miben segíthetek?

- a volt feleségem megházasodott és nem szólt róla!

- iiiigen?

- úgy tudtam meg utólag!

- de mi a kérdés?

- csak szólni szeretnék, hogy nem szólt!

- …

- …

- rendben, köszönjük, mostmár tudja, viszontlátásra!


Vagy hogy képzeled el, mit szeretnél pontosan intézni a gyámügynél? Beíratni volt asszonynak egy fekete pontot? 5 után kisegyes, 10 kisegyes után abban a hónapban nem kell gyerektartást fizetni?

2022. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
97%
Igen, menj a gyámügyre, hátha gondnokság alá vesznek.
2022. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
96%
Semmi közöd hozzá... Röviden és tömören.
2022. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim válasza:
92%
Hát én sem szóltam a volt férjemnek, hogy újra férjhez mentem. Semmi köze hozzá.
2022. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Menj a gyámhatósághoz és jelentsd be, hogy milyen felelőtlen anyja van a gyerekednek, ezzel simán tudsz érvelni. Sok sikert. 😁
2022. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de már ELVÁLTATOK.Ami azt jelenti, hogy semmi közöd hozzá!Elég lassan realizálódik benned a helyzet.
2022. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellett volna elmondja? Egyedül a gyermekedhez van már közöd inkább az érdekeljen ,hogy vele megmaradjon a jó viszonyotok és nem az ,hogy az exed be avat e a saját magán életébe vagy nem . Illetve nem hinném ,hogy egyik napról a másikra talált volna új férjet. Úgy ,hogy így még inkább nem értem a felháborodást mivel előtte is tudtad,hogy új párja van.

És akik a kérdezővel értenek hülyeségnem tartom. Az én szüleim is külön vannak mind kettőnek van párja apámnak már felesége és 4 gyereke ő se közölte anyámmal ,hogy épp mit hogy csinálnak ahogy anyám se vele. Nem a legszebben váltak el ez tény (apám félre lépése miatt). De miattam normalizálták a helyzetet és ugyan úgy ha apám jött értem beszélgettek (nyilván rólam mert apámat is az érdekelte ,hogy velem mi van nem az ,hogy anyámnak van e valakije). Úgyhogy téged az exnejed sokkal jobban érdekel és bánt ,hogy újra házasodott mint maga a gyereked . Ideje neked is túl lépni és keresni mást vagy ha már van azzal foglalkozni és a gyerekeddel .

2022. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
95%
Na mi volt a gyámügynél? :D már kíváncsi vagyok XDD
2022. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt írnád, hogy a gyerekkel gond van, amióta új pasi van, akkor azt mondom, oké. De téged maga a házasságkötés zavar, szó nem esik arról, hogy a gyerek miatt problémázol.
2022. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!