Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új házasság? Nem kellett...

Új házasság? Nem kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
A volt feleségem újra férjhez ment. Nekem erről nem szólt. Azt gondolom, hogy el kellett volna mondania mivel kiskorú gyermekünk van és ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés. Ezt az egészet véletlenül tudtam meg. Holnap megyek a gyamugyre. Remélem segítsenek.
2022. jan. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Az exfeleségnek joga van újraházasodni, és ezt nem kötelessége megosztani a volt házastársával. A gyámügyön kérni fognak bizonyítékokat, amivel igazolod, hogy a gyerekre káros személyhez, gyilkoshoz pedofilhoz vagy hasonlóhoz ment hozzá.
2022. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Nem rossz ember. Nem az új férjel van a bajom. Hanem azzal hogy nem tájékoztatott.
2022. jan. 25. 20:11
 3/60 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne beszámolnia a magánéletéről?Arra is kíváncsi lennél,hogy hetente hányszor,milyen pozícióban csinálják?Semmi közöd hozzá,önálló,felnőtt nő.Elváltatok!A gyámugyre miért mész?Elhanyagolja a gyereket,nem ad neki enni,nincs tiszta ruhája? Nem jár rendesen iskolába?Ha ezek közül mindre nem a válasz, akkor csak kirohogteted magad a gyámügyön.Ha tesót gyártanak neki,ahhoz sem lesz közöd.
2022. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%

Mi kulturáltan váltunk, volt egy 5 éves gyerekünk, soha semmi ellenségeskedés, a gyerek miatt minimalizált kapcsolattartás. Ennek ellenére eszembe nem jutott a volt férjemmel közölni, hogy férjhez mentem, de tőle sem vártam, hogy beszámoljon a nőiről, vagy a tartós kapcsolatáról, vagy hogy újabb gyereke született.

Te milyen alapon nem tudsz leszakadni és miből gondolod, hogy a gyerek miatt örökös beszámolási kötelezettséggel rendelkeztek egymás felé?

Nyugodtan menj a gyámügyre szánalmaskodni, ha ki akarod magad nevettetni!

2022. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom nem egy random emberrel házasodott össze, eddig is együtt éltek, gondolom ők nevelik a gyereket.

Most van egy papír ami a kettejük kapcsolatát hivatalossá tette.

Ettől még te vagy a gyerek apja, a szülői jogaid nem sérültek.

Ha eddig közös szülői felügyeleti jogotok volt, most is az van. Ha kizárólagos az ő javára, akkor az sem az esküvő miatt.

Neked kell tudnod, hogy vajon miért nem szólt előre.

2022. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
97%
Nem kellett volna szólnia.
2022. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ne haragudj meg ezért, de szerintem joggal vált el Tőled ;)
2022. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenről még nem is hallottam, amiről ez a muki itt hablatyol 🤣 nem csoda hogy lelépett a hercegnő.
2022. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
95%
De, mindenképp szólnia kellett vólna. SŐT! engedélyt is kellett volna kérnie úgy, hogy a gyerek letanúzza a szerződést XD
2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
92%
Minek szólt volna? Elmentél volna tanúnak vagy mi? Hülye.
2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!