Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új házasság? Nem kellett...

Új házasság? Nem kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
A volt feleségem újra férjhez ment. Nekem erről nem szólt. Azt gondolom, hogy el kellett volna mondania mivel kiskorú gyermekünk van és ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés. Ezt az egészet véletlenül tudtam meg. Holnap megyek a gyamugyre. Remélem segítsenek.
2022. jan. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
94%
Kérni akarod, hogy vegyék el tőle a gyereket, majd te neveled, vagy minek mész a gyámügyre?
2022. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
90%

A gyámügynek miben kéne segítenie neked? Meg akarod vétózni a házasságot, mert neked nem szóltak? Vagy szerinted a nejed más feleségeként már nem tudja ellátni a gyereket? Esetleg azt szeretnéd, hogy kötelezzék az exnejed, hogy számoljon be neked arról, ha kistesót terveznek?

Menj nyugodtan, ha azt akarod, hogy jót nevessenek! Szerintem évekig mesélnék a sztoridat a barátaiknak.

2022. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
94%
Uuuuristen férjhez ment egy nő, akihez már papíron sincs közöd, hogy mer nem szólni neked erről XDD sajnálom a gyereked
2022. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
87%
A gyámügy ki fog röhögni. JOBB esetben egy szakértő elbeszélget veled és ha úgy ítélik elveszik a gyereket, mert kiszámíthatatlan pszichopata vagy!
2022. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
93%
Aztán majd azt halljuk a hírekben, hogy őrült psichopata kinyírta a volt feleségét és a gyereküket, mert nem szólt arról amihez semmi köze :/ Ez azért nagyon durva!
2022. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
90%
Aki egyetért a kérdezövel, az feltehetöen ö maga más profilról
2022. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
89%
27: pont ezt gondoltam én is. Ép elméjű ember ilyet nem gondol :D
2022. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
96%
Közöd nincs hozzá. Egyébként kulturált válásnál az elvált felek ismerősök/barátok maradnak, egy jó ismerőssel meg azért közli az ilyesmit az ember; ha neked ezek szerint nem sikerült kulturált viszonyban maradni vele, akkor gondolkodj el, miért...
2022. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
92%
Támogatom! Menj a gyámögyhöz, nem jó a gyereknek ilyen apuka!
2022. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellett volna szólnia? Válás után teljesen független.
2022. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!