Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új házasság? Nem kellett...

Új házasság? Nem kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
A volt feleségem újra férjhez ment. Nekem erről nem szólt. Azt gondolom, hogy el kellett volna mondania mivel kiskorú gyermekünk van és ez mégis a sorsát érintő lényeges kérdés. Ezt az egészet véletlenül tudtam meg. Holnap megyek a gyamugyre. Remélem segítsenek.
2022. jan. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan félt, hogy botrányozol az esküvőn, azért hallgatta el. Aztán mondd csak, tudnál gondoskodni a gyerekről, vagy csak azt akarod, hogy vegyék el az anyjától?
2022. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom. Gondolom gyerek miatt rendszeres a kapcsolattartás. Itt tényleg mindenki szerint normális dolog, hogy nem említette meg, hogy újra férjhez meg?

Mert ha sosem látogatja a gyereket, nem fizet gyerektartást, akkor persze, ezért nem kellett volna felhívnia. De ha "normálisan" van kapcsolat apa és anya között akkor az apával tényleg nem kellene megbeszélni, hogy anyának új férje lesz? Ez a gyereknek sem mindegy. Egy új férj már szinte apa szerep, nem egy szerető aki jön megy esetleg.

2022. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
87%
32: nem. semmi köze hozzá. Ha én elválok valakitől annak oka van. Általában ha nyomós oka van akkor úgy dobom el, mint a sz*rt. Ha meg olyan lenne, mint a kérdező ÉN mennék a gyámügyhöz, mert félnék, hogy mit tesz az ilyen féltékeny pszihopata!
2022. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
15%
Egymástol elváltak, de van közös gyerek. Azért így már nem olyan egyszerű lássuk be.
2022. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
8%

#32

Ott a pont.

2022. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
18%
32 és 34 vagyok, annyival kiegészítve, hogy nem azt mondom, hogy engedélyt kellett volna kérnie...nyilván nem...
2022. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
97%

#32 Sajnos van eset, amikor jogos.

Barátnőm azért nem szólt a volt férjének, mert nagyon rondán váltak el, az élő fába is belekötött, a gyerek csak eszköz volt, mert amíg nem volt határozat a kizárólagos felügyeletről ott szívatta őket, ahol tudta, úgy, hogy ő lépett le másik nőhöz. Amint megtudta, hogy a volt felesége férjhez ment, ő is elvette a nőjét, akivel azóta ölik egymást. Megy a ki kinek a gyereke, mert ott is van gyerek az előző házasságból, de mi az, hogy az ő gyerekét felvételi előkészítőbe íratta anyuka (kizárólagos felügyeleti joggal!) az ő engedélye nélkül - gyámhivatal. Balhé a suliban, hogy a gyerekek, akik amúgy osztálytársak voltak előtte is, nem jönnek ki (a gyerekek nem tudtak róla) át kell tenni a sajátját másik osztályba, mert ő épp azt álmodta meg.

Nem tudhatjuk, hogy mi van a háttérben.


Azok között, akik normálisan tudtak elvállni, természetes, hogy szól, ha nem is kötelessége.

Gyerek szempontból semmi nem változott, főleg ha eddig is ők nevelték, gondolom nem az első emberhez ment hozzá, aki szembe jött. Idáig is volt egyfajta apa szerep, mint nevelő apa.

Csak a kérdezőt eddig az nem zavarta. Nem lett több joga, mint volt.

Ez nem a gyerekről szól, hanem a sértettségről.

2022. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjük ott,hogy az anyuka nem meglátott valakit a boltba menet,és berángatta a házasság kötő terembe. Feltételezhető,hogy az anyuka olyan férfihez ment hozzá,akivel a gyerek is kijön,mert megismerték egymást. Tehát ez a papír nem sokat fog a gyerek lelki világában változtatni.

Kérdező! Gondolkodj el,hogy mekkora hülyeséget akarsz csinálni. Ha rá küldöd a családodra a gyámügyet ilyen indokkal,jobb esetben kinevetnek,rosszabb esetben pedig rászállnak a gyerekre.

Nem ártottál neki így is eleget,hogy nem te vagy mellette??

2022. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező basszus. Elvált tőleg, nyílván oka volt. Később hozzáment egy másik pasihoz. Nem holmi egyszeri alkalom, hanem a férjéül választotta. Ráadásul még jó fej is, azt írtad. Miért kellett volna szólnia? Semmi közöd hozzá, eszembe nem jutna szólni ilyenről az exemnek. A gyereknek ehhez semmi köze. Anya elvált apától, de már új féjre van aki kedves, aranyos.
2022. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
90%
38: igen így van, sajna a gyereket ellenőrizgetni fogják, a lakhelyét, az életkörülményeit, iskoláját, minden sz*rt. Viszont nem egy eset volt már, ahol a bejelentőt vették elő, mert úgy viselkedett, mint a kérdező. Olyan szinten féltékeny volt (szakértő megfigyelése alapján), hogy nem tartották jónak a gyerekkel való kapcsolódását így az anyának ítélték a gyereket. Sajnos utána az apuka lemészárolta a családot. Utólag az ismerősöm arról számoltak be, hogy az anyuka azért vált el, mert végig ilyen betegesen féltékeny és beteg volt az apuka. Én ezt vélem felfedezni a kérdezőben.
2022. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!