Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
20%

Mielőtt a sok jó tanácsra hallgatsz

Kérdeznék mindig ilyen a párod?

A lányod általában rendszerező tiszteletet adó gyerek?

Senki nem ismeri a hétköznapjaitokat

De gondolom van oka hogy sokak szerint egy tuskóval élsz?

Lehet viszont hogy a tini lányod viselkedésén váltotta ki belőle ezt amít sok esetben a saját gyerek is ki tud provokálni sok idő után nehéz mindent lenyelni.

Sőt tovább lépek a te életedben még lehet hogy a lányod mindent elkővet hogy ez így legyen hisz a párod a gonosz mostoha el kel üldözni.

Ezen is gondolkodj el!!

2021. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
26%

A gyerekek nagyon okosak leleményesek

Főleg ha már majdnem felnőtt!

Néha jó színészek jól tudják magukat(A hattyúk halálát) előadni.Itt csak az a kérdés hogy a szülő látja hogy, hogy tud némelykor manipulálni a maga javára!

Nem ő ilyen egyedül.

Tini most formálódik ebbe sajnos az ilyen dolgok is kiéleződhetnek és ezt kel valahogy a párodnak megérteni.Türelemmel a problémát megoldani!

Még édes gyerekeknél is van ilyen helyzet

2021. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
84%

Hogy, fog téged később ezért utálni a lányod!:) Igazából csak azt nem értem, hogyha tudod mit kéne tenned de nem akarod mert te neked "érzéseid" vannak egy ilyen undoritó ember iránt és ide jössz sírni és tanácsot kérni (amit kaptál is!!!) idegen emberektől. Akkor mit vársz még tőlünk? Megoldjuk helyetted?

Nem tizenéves csitri vagy, hogy ilyen emberrel foglalkozz hanem felnőtt nő akinek vigyáznia kéne a gyerekére. Mindegy kár az ilyen fajta kérdésekre időt pocsékolni is. Majd megtanulod a saját károdon mikor majd kezet emel rátok.

2021. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
81%

Valóban, nem túl értelemgazdag emberre vall, ha képes így beszélni. Nincs ember a Földön,aki szerint ez rendben van.


De.

Ennek a hátterében ezer, meg egy dolog lehet, amit képtelenek vagytok megbeszélni.

Mondjuk hogy állandóan a gyerekeddel jössz, ő pedig szeretne hozzád is kapcsolódni, és ki van idegileg, hogy a lányodat is cseszegeted, de rendre szoktatni nem tudtad, és őt is bæcogatod a gyerek dolgaival.

Továbbá, lehet hogy a pasi és a gyerek közt csúszott el, a "te nekem nem vagy az apám" sztori.


Illetve persze, az is lehet hogy tényleg megbánta, hogy összejöttetek, mert ugye lakva ismerszik meg az ember (jelen esetben kettő). De konfliktuskerülő ember és nem fog sose kirakni titeket.

2021. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim válasza:
91%

Lehet hihetetlennek tűnik, de az évek során még egyszer sem kiabáltunk egymással a párommal. A veszekedéseket sem így intézzük, hanem normális hangnemben, nagyon ritka, ha ingerültebben válaszol egyikünk, de ilyenkor sem beszélünk így a másikkal, és rögtön bocsánatot kérünk.

Ha csak egyszer azt mondaná nekem, hogy "takarodjak", gondolkodás nélkül kiraknám.

De szerencsére normális férfi van mellettem.

Így működik egy olyan kapcsolat, aminek a szeretet és tisztelet az alapjai.

A lányod pedig inkább nőne fel férfi példa nélkül, minthogy egy ilyen legyen előtte.. Szerintem ezzel később ő is egyetértene.

2021. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu azota kerdezo?
2021. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
66# Most épp nyugalom van ..
2021. dec. 3. 16:40
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kellemes ünnepetek lesz!
2021. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!