Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szokott így beszélni...

Veletek szokott így beszélni a párotok?

Figyelt kérdés

Az én párom néha nagyon flegma. Már a 4.nap úgymond összeveszve aludtunk el.Mindig van valami baja, ha olyat mondok, ami neki nem tetszik, akkor azzal jön, hogy: ,,Fejezzd már be!,, És én ezt nagyon utálom, mondtam neki, hogy szokjon le erről a beszédről, erre megkaptam, hogy hagyjam a hülyeséget, ne kötekedjek.-tudni illik, hogy ő mindent kötekedésnek vesz. Tegnap pl.:puszit kértem este, erre ,,majd,, mondom állandóan azt mondod, hogy majd-ami olyan, mindig azt mondja majd-erre:,,fejezzd már be. közbe leejtettem véletlenül valamit, rögtön,,mit csinálsz?de ezt sem normálisan,mondtam neki, hogy muszáj minden este veszekedned?Erre ,,hogy meg jöjjön az eszed,,ezt vissza kérdeztem és ő azt monsta, hogy ne pofázzak. És már elegem van, hiába mondom neki, mindig úgy beszéli ki magát, hogy én legyek a rossz.

Van, akivel szokta ezt csinálni a párja?


2011. júl. 12. 08:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem (nem is tűrném el), de a legjobb barátnőm férje pont ilyen. Ez amolyan öröklött tulajdonsága, mert az apja pontosan ugyanez!! Mármint a férj apja. De hát a pénz (és a két kisgyerek) miatt sokat tűr a barátnőm, de rossz hallgatni, hogy így beszél vele, mint a kutyával. Próbáltam már a férjével beszélni párszor erről, de finoman hárít, és azt mondja, én nem tudom, milyen otthon a barátnőm, és ő így próbálja "nevelni"... khmm. hát nem kommentáltam inkább. A barátnőm anyukája már évek óta nem megy hozzájuk, mert azt mondja, rosszul van ettől, hogy "alázza" a veje a lányát... :(
2011. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%

Ha velem így beszélne, már nem lenne a párom. Az biztos kiadnám az útját.


Ha esetleg néha mikor rossz napja van és ideges még elnézném, de állandóan. Na ne...

2011. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Össze vagytok házasodva?

Gyerek?


Ha még nem késő, akkor nagyon gyorsan otthagyni!!!

A tisztelet a legelső, legalapvetőbb egy kapcsolatban, aztán jön csak a szerelem.

2011. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. Az a baj, hogy nekem is tűrnöm kell még, de rossz, hogy ilyen. Mig én mindent próbálok megadni neki, addig ő..áá.

Sajnálom a barátnődet is.

2011. júl. 12. 08:13
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A "Fejezd már be" ismerős,ez általában akkor van ha nyaggatom valamiért,vagy épp kiakadtam valamin és veszekedni akarok vele(vele egyszerüen képtelenség veszekedni,de probálkozom)érzem hol a határ,ha ezt mondja nekem akkor inkább elhallgatok.
2011. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, gyerek nincs. Nem tudok hova sajnos menni.

A legjobb, reggel úgy csinál, mintha semmi nem történt volna, csak én nem tudok rá mosolyogni.

2011. júl. 12. 08:15
 7/29 A kérdező kommentje:

Jó neked, hogy nem tudsz a pároddal veszekedni. Milyen jó lenne, ha az én párom is tudná hol a határ.

Amúgy nem vagyunk összeházasodva.

2011. júl. 12. 08:16
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban én mint nő vagyok ilyen. Annyi mentségem legyen, hogy mindezekhez mosolygok és olyan vicces kedves hangsúlyom van. Így fel se veszi magát a stílust. A mondanivalómat viszont érti. Ha nem mosolygok hozzá, akkor tudja, hogy nagy a gáz.
2011. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

8:14es vagyok


Ezt csak ugy mondja minden ok nélkül?vagy valami olyat mondasz neki ami nem tetszik neki?sürün csinálja ezt?

2011. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tűrném el, főleg a "ne pofázz" csapott meg a kérdező leírásában...És tényleg igaz, hogy a fiúk olyanok, mint az apjuk.

Szerintem semmiképp ne menj hozzá felségül :D és amint van lehetőséged, hagyd ott, különben kapcarongy leszel

2011. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!