Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szokott így beszélni...

Veletek szokott így beszélni a párotok?

Figyelt kérdés

Az én párom néha nagyon flegma. Már a 4.nap úgymond összeveszve aludtunk el.Mindig van valami baja, ha olyat mondok, ami neki nem tetszik, akkor azzal jön, hogy: ,,Fejezzd már be!,, És én ezt nagyon utálom, mondtam neki, hogy szokjon le erről a beszédről, erre megkaptam, hogy hagyjam a hülyeséget, ne kötekedjek.-tudni illik, hogy ő mindent kötekedésnek vesz. Tegnap pl.:puszit kértem este, erre ,,majd,, mondom állandóan azt mondod, hogy majd-ami olyan, mindig azt mondja majd-erre:,,fejezzd már be. közbe leejtettem véletlenül valamit, rögtön,,mit csinálsz?de ezt sem normálisan,mondtam neki, hogy muszáj minden este veszekedned?Erre ,,hogy meg jöjjön az eszed,,ezt vissza kérdeztem és ő azt monsta, hogy ne pofázzak. És már elegem van, hiába mondom neki, mindig úgy beszéli ki magát, hogy én legyek a rossz.

Van, akivel szokta ezt csinálni a párja?


2011. júl. 12. 08:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Hagyjad... van, aki ilyen... nem lehet vele mit kezdeni... ha vele akarsz maradni, akkor sz*rd le, mikor így beszél, ne is szólj hozzá, akkor nem tud felidegesíteni a flegmaságával. Az én párom pont ezt szokta csinálni, csak még ezerszer rosszabb. De alapvetően egyáltalán nem ilyen, ezért nem értem, hogy amikor ezt csinálja, olyankor mi játszódik le a fejében. Inkább olyankor nem foglalkozom vele. Aztán amikor nem szólok hozzá meg nem bújok oda, akkor elgondolkodik, és inkább félreteszi a bunkó formáját. Többnyire :D De az a lényeg, hogy ha szeretitek egymást, akkor meg lehet oldani, ha meg nem, akkor felesleges szenvedni.
2011. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Vagy nem szeret már, vagy csak nagyon biztonságban érzi magát, úgy érzi, sosem hagynád el, azt tehet amit akar, nincs tudatában, hogy el is veszíthet. Azt tanácsolom, emlékeztesd rá:) Ha legközelebb így beszél, mondd meg, hogy neked ebből eleged van, ha képtelen kedves lenni, legyen vége. " eset van: szeret, és összekapja magát, vagy megszabadulsz tőle, utat adva egy olyannak, aki szeret és aranyos, kedves lesz veled.

Hidd el: tapasztalatból beszélek.

2011. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el azon dolgozni, hogy legyen hova menned. Dolgozol? Az ilyen pasik ilyenek, csak az elején megjátsszák magukat. Ha már belesétált a nő a kelepcébe, akkor előveszik a valódi énjüket. Ne keresd magadban a hibát, kezdj el önállósodni, albérletet keresni. Ha mellette maradsz, azt jelenti számára, hogy veled lehet így bánni. Később, mikor már gyerek lesz meg főleg. Az ilyen kifelé jófej, valójában bunkó pasikból undorító vénemberek lesznek, ne te legyél akinek megnyomorítja az életét.
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
Már megbocsáss de ez a fiú téged nem szeret, ha így beszél veled. Én már 3 éve vagyok együtt a párommal, vannak vitáink, de nem gyakran és nem ilyen hangnemben, ahogy te azt írtad. Szerintem menekülj amíg lehet, hosszabb távon nagyobb gond is lehet belőle. Nekem volt ilyen barátnőm régen, de köztük a vita pár év alatt erőszakos viselkedés felé vette az irányt és mikor már a kék-zöld foltjait takargatta, akkor kezdett rájönni, hogy ennek véget kell vetni!
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ok nélkül csinélja, neki minden kötekedés, lassan semmit nem lehet mondani.Persze, amikor én is olyan vagyok, akkor nem is szólok, kell, hogy én is lenyugodjak.

Igen, ez a ,,ne pofázz,, tegnap nálam is sok volt.

Szeret ő, mert reggel bújik hozzám, csak én hidegülök lassan el.

Amúgy jó ember meg minden, csak ha ne lenne ilyen beszéde...

Már azt mondtam, hogy legközelebb kikelek magamból, de ha akkor mondom neki, hogy nem birom, elegem van, elmegyek, akkor képes megmondani, hogy mehetek.-mikor dühös-

2011. júl. 12. 08:48
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem dolgozok. Keresgélek, de nem kellek sehova.Sokkal könnyebb lenne nekem is, ha lenne keresetem.
2011. júl. 12. 08:51
 17/29 anonim ***** válasza:

Ne pofázzál? És ez gyakori? Bocsánatot kér legalább?

Nagyon megalázó lehet, ha valakit szeretsz ilyet nem mondasz neki. Üljetek le egy őszinte beszélgetésre, ha ezt csinálja megint illetve nem juttok közös nevezőre akkor jobb lesz külön.

2011. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kiirhattam volna...mi is 3 éve vagyunk együtt.Nálunk is mostanában nagyon durva a helyzet,tegnap este már én is megkaptam a fogd már be a pofádat,és a hasonló kedvességeket,és reggel meg mintha mi sem történt volna. Ha megkérdezem miért beszél igy velem,azt mondja hogy mert ezt érdemlem...csak tudnám miért.

Szerinte akkor vagyok normális mostanában ha igy beszél velem. Nála is már az is a nem normális katetgóriába megy át,ha meg akarok beszélni egy problémát,vagy ha reklámálok hogy nem miért nem hajlandó megcsókolni. Egyébként ajánlom figyelmedbe a www.lelkiterror.t35.com

2011. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ilyet ok nélkül senki sem mond. Inkább magamban néznék körül, mi váltja ki belőle ezt, de hogy neked is van benne részed, az biztos.
2011. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Bennem is van biztos hiba,de én semmi olyat nem mondok neki, ami kiválthatná ezt a beszédet.Nem kér bocsánatot, mivel hogy szerinte nekem kell bocsánatot kérnem. Tegnap a puszi váltotta ki a flegmaságát.
2011. júl. 12. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!