Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha amúgy szokott írni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amúgy szokott írni, de most elfoglalt, és ha fentvan egy 10percre nem ír rám, az azt jelenti, hogy nem érdeklem annyira, vagy csak nyugodtan akar beszélni velem?

Figyelt kérdés
mindig írja,hogy majd keres ha ráér... és én úgyvagyok vele,hogy megértemh dolgozik, de 2naponta egy félórát azért szánhatna rám... vagy korai még? végülis lehet.. nemrégóta ismerkedünk
2010. okt. 17. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
? msn?
2010. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Lehet ő várja el h te keresd.

18/F

2010. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Elfoglalt, úgy pedig nem lehet csevegni. Megértenéd, hogy 10-30perc múlva kapsz csak válaszokat?


Te: - Úgy szeretlek, hogy addig nem veszek levegőt, amíg nem válaszolsz!

Ő 10perc múlva: - Én is szeretlek, itt vagyok!

Te: - OFF

2010. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kifogyott a filce, hogy nem ír rád??
2010. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy valami fontosabb dolga van nálad, tehát nincs 100%ig oda érted, de az is lehet, hogy csak a szapora kapta el, vagy a szüleinek segít, vagy eszik.
2010. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként most dolgozik, szóval tudom,hogy elfoglalt vele nagyon... csak úgy jólesne ha 2naponta írna egy picit.. :) csak,hogy tudnám,h eszébejutok vagy valami... de ezt neki nem szeretném mondani, mert nem akarok erőszakoskodni.. mondta,h értsem meg,h most elfoglalt non, de majd keres...szóval ez nem jelent rosszat,ugye?
2010. okt. 18. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak elszomorítani, de jobb, ha képben vagy. Szerintem ne várj sokat ettől a kapcsolattól! 2naponta sem jön semmi? Te fordított helyzetben kibírnád?

Én is voltam ilyen helyzetben. Sajnos eltitkolt menyasszony volt a háttérben..

2010. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy tényleg csak néhány napja ismerjük egymást, és amúgy nem szokott dolgozni és ezzel most non bizonyítani akar...fontos munka.. szóval a helyében egy párnapos ismerettség miatt nem pazarolnám az időmet. de azért köszönöm, remélem az én esetemben nem ezlesz, bár lehetséges:P :) és majd meglátjuk milesz a meló után...
2010. okt. 18. 20:17
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is van mikor fent vagyok de nem írok rá a barátnőmre.

Úgy vagyok vele, hogy ha nincs mondanivalóm akkor nem írok rá. Attól meg frászt kapok ha tök hülyeségről beszélgetünk, például, hogy milyen idő van meg hasonlók.

2010. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Már imaként hirdettem: "Az embernek csak arra van ideje amire idöt szakit magának" SZÓVAL SZERINTEM EZ CSAK KIFOGÁS!
2010. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!