Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha amúgy szokott írni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amúgy szokott írni, de most elfoglalt, és ha fentvan egy 10percre nem ír rám, az azt jelenti, hogy nem érdeklem annyira, vagy csak nyugodtan akar beszélni velem?

Figyelt kérdés
mindig írja,hogy majd keres ha ráér... és én úgyvagyok vele,hogy megértemh dolgozik, de 2naponta egy félórát azért szánhatna rám... vagy korai még? végülis lehet.. nemrégóta ismerkedünk
2010. okt. 17. 22:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
pár napja írt, másnap én írtam neki, szóval már szoktunk beszélni, de igazából nagyon leköti a gondolatait a munka. de nemsokára vége. majd utána alakul vmi... ha akar
2010. okt. 22. 20:23
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy Te hagyd békén! Ne fuss utána, mert elriasztod. Tűnj úgy, mintha baromira jól ellennél nélküle!! Ha keres, akkor sem kell azonnal reagálnod.
2010. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!