Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
96%
EZ nem a párod, csak egy suttyó, akit kár volt eddig is tartanod.
2021. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
8%

Mindketten hibásak vagytok.

Te abban, hogy a lányod ilyen kupis, és abban is, hogy ha ezt szóvá teszi a párod, akkor nem adsz neki igazat.

A párod csak a stílusban hibás. De tök igaza van. Csak nagyon csúnyán fogalmazta meg. Amit nyilván én sem viselnék el senkitől sem.

De ha ez pl. már a sokadig ilyen alkalom volt, akkor még azt is megértem, hogy nagyon kiakadt most.

2021. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
90%

Azzal beszélnek így, aki hagyja.

Írhatunk mi itt akármit, te semmit nem fogsz lépni.

2021. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
60%
A stílusa durva, ilyennel nem élnék. Abban igaza van,hogy a lányodat megnevelned kellene, de ezt kulturált ember módjára is meg lehet beszélni.
2021. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
67%
Hogy lepontozgatnak mindenkit, aki értelmes választ ír...gondolom sok itt a birka nő, akik eltűrik az ilyen viselkedést. Csak a gyerekeiket sajnálom, hogy emiatt nekik is tűrni kell, amíg nem költözhetnek el.
2021. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ez a legdurvább 15ös

Annak a lánynak ez a férfi női szerep lesz a normál

2021. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem szokott velem így beszélni és a szíved mélyén te is tudod, hogy ez nem normális!

Ez rendszeres, vagy csak egyszeri alkalom volt?

Ha egyszeri, akkor este üljetek le megbeszélni, hogy ez neked mennyire rosszul esett, milyen megalázó volt és legközelebb figyeljen oda, hogy miket mond és milyen stílusban!

Ha rendszeresen ilyen undorítóan beszél veled, akkor vegyél erőt magadon és hagyd el. A lányodnak is jobb lesz és neked is! Legyen benned annyi önbecsülés, hogy ezt nem tűröd!

2021. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
92%
Akkor probléma egy chips-es zacskó meg egy rendbe nem rakott ágy? Úristen hagyjuk már. Kié amúgy a lakás? Ha az övé össze pakolsz és el mész. Ha a tiéd szépen ki rakod ha meg próbál erőszakoskodni akkor rendőrt hívsz. Hogy hagyhatod, hogy valaki így beszéljen veled?
2021. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
86%

"Közölném vele, hogy még egy ilyen, és mehet ő."


Szerintem normális embernél nincs "még egy ilyen".


Aki így beszél a párjával vagy annak gyerekével, azt abban a pillanatba úgy ki kell b..szni, mint macskát szarni.


Én mondjuk biztos kiverném két fogát is lendületből, aztán repülne.

2021. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
97%
Na délután már neki lenne takarodjál!Tudod mikor beszélne így velem!Ha a férjemmel összezördülünk és esetleg valami sértő (de nem ilyen szintű,hanem valami sokkal apróbb sértés) kiszalad a száján,már akkor is szólok,hogy normálisan beszéljen,nem a se**égből rángatott ki.Ha telefonon ingerültebben szól vissza, akkor simán lerakom.Majd pont ezt tűrném el!
2021. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!