Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
92%

Miért vagy ilyen szánalmas?

Majd csodálkozni fogol mikor a lányod elköltözik 18 évesen!! Kitudja, hogy viselkedik vele mikor nem vagy ott..mintha érdekelne téged

2021. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 Bubuka508 ***** válasza:
92%
Az is lehet, ahogy a 39-es írja, hogy a rend hiánya csak ürügy, de a feszültség forrása más, ami előbb-utóbb valami lényegtelenebb részletre fogva kitör.
2021. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
92%
Én is arra gondolok, hogy itt más is van. Azért egy fel nem húzott redőny meg egy be nem vetett ágy nem akkora tragédia, hogy ennyire ki kelljen akadni.
2021. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

36:


Akkor is nézegetnék már lakás és "menekülési" irányban.

Van -e annyi pénzed, mennyiből van albérlet és merre tudnál találni. Munkába iskolába járás szempontjából hol a legjobb.

Anyagilag hogy jöttök ki ha egyedüli dolgozó leszel. stb.


Kérdezd meg mi ez? Hogy beszél veled... stb.

Ha nem változtat vagy nem oldjátok meg a problémát költözzetek el.


Veszekedtem már nem egyszer a feleségemmel az elmúlt 10+ évben de így sose beszéltem vele.


Nektek kell megoldani!

Ne söpörd a szőnyeg alá mert sok lesz a szemét aztán megbotlotok benne...

2021. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kamu. Gyanúsan eltűnt a kérdező, nem válaszol csak egy-két szóban. Fura az egész.
2021. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
45# nekem nem annyira vicces h kamu legyen. Bár lenne az. Vagy számodra annyira hihetelen h létezik ilyen férfi is aki így beszél a párjával? Akkor megsúgom h igen megtapasztapasztaltam sajnos létezik ilyen embertipus is köztünk
2021. nov. 25. 10:31
 47/68 anonim ***** válasza:
93%
Nem hihetetlen, csak mindenki feltett egy rakás kérdést, de semmire nincs válasz.
2021. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
45%
És miért is nem hagyod el? Kell a pénze és a lakása?
2021. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
48# külön kasszán vagyunk így nem is tudnék a pénzére pályázni!! Azért nem hagytam el mert meg vannak érzéseim
2021. nov. 25. 11:44
 50/68 anonim ***** válasza:
26%
Előfordul hogy néha rondán beszél velem, ritka mint a fehér holló alkalmakkor talán egy évben egyszer - tudom az is sok, de sose gondolja komolyan. Mi mindig mindent meg tudunk beszélni, ha nem is ott és akkor, de utólag.
2021. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!