Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 Bubuka508 ***** válasza:
87%
Abban nincs semmi rendkívüli, ha elvisz dolgozni. A stílus elfogadhatatlan, ahogy beszélt veled. Még akkor is, ha a lényeg igaz.
2021. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, és 30-as, én úgy értelmezem, hogy a kérdező a nő, és a férfi beszélt vele csúnyán.
2021. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
91%
32# Én is. Talán mert ez az alap szitu, a nőkkel szoktak így viselkedni a férfiak, közös gyereknél is ugyanúgy. Pedig lehetne fordítva is, ez pedig nem derül ki a kérdésből.
2021. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
19%
#32 Akkor erre várjuk meg a választ most már :D
2021. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
96%
Ja, hogy övé a lakás... Jó, az igaz, hogy nálunk egy átlag keresetből egyedül is szinte képtelenség fenntartani magad, nemhogy még egy tini gyerekkel, de azért próbálj meg valami megoldást találni. Szüleid, testvéreid, barátaid vannak? Nem tudnak valahogyan segíteni? A fizetésedből sehogy nem jönne ki egy albérlet? Meredeknek hangzik elsőre, de végső esetben: másik pasi, akihez költözhettek? Mi lesz, ha durvább lesz a helyzet? Mi lesz, ha ez lesz nálatok a mindennapos? Esetleg kezet is emel rád... Vagy a gyerekedre? Vagy elég, ha idegileg készít ki titeket... Ezt nem tűrheted csak úgy.
2021. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nő és a pasi barátom beszél így velem!
2021. nov. 24. 18:27
 37/68 anonim ***** válasza:
87%

Régebben több párkapcsolatomban előfordult csúnya beszéd. Szoktam csúnya szavakat használni de helyzetekre, vagy ha mesélek, de a másikkal igy beszélni nem.

Mostani párom első nagyobb vitánknál mondta idegesen, hog "B@zdmeg, mi a f@szt gondolsz?"

Én meg határozottan megmondtam "Velem így nem beszélhetsz. Csak még egyszer szólj így hozzám, és szedheted a cókmókodat, indulhatsz keresni valakit, aki hagyja"

Soha többet nem beszélt így velem.

A szülei így beszélnek egymással is, vele is és a tesóival is. Nem esett nehezére ezt nem tovább vinni.

Nincs gyerekem, a testvéremnek vannak, és imádom őket. Nyáron családilag összegyűrünk a nyaralóban, és egyik reggel a kis tündérek bevonultak két csésze kávéval. Csacsogtak kérdezősködtek (4-6-7 évesek).

Barátom ideges lett, és mondta, hogy "Küldd már ki gyerekeket!"

Láttam a kicsik szemében a döbbent szégyent, senki nem szokott hasonlót se mondani stílusban. Akkor ugyanazon a hangon elmondtam, ha ilyen hangnemet használ a gyerekeknél, semmi keresni valónk egymás mellett.

Amit a párod mondott.. Még ha a lányod nem is hallotta.... Összecsomagolt cuccokkal várnám haza. Ekkora dákót.. Idővel meg még többet fog megengedni magának. Erre nincs mentség, még a rossz passz sem.

2021. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
94%

Tökmindegy, kié a lakás, egyenrangú kapcsolatban a felek nem beszélhetnek így egymással.

Amúgy miért ekkora probléma egy leengedett redőny, egy vetetlen ágy és egy chipses zacskó? Ez azért még nem disznóól. Nem az történt, hogy a párod gyűjtötte magában a feszültséget és most bukott ki? De ha így is volt, akkor is elfogadhatatlan a stílusa.

Én a helyedben végiggondolnám, milyen lehetőségeim vannak a lányommal a lakásán kívül. Albérlet, ideiglenesen szülők, barátnő? Majd közölném vele, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy így beszélt velem, a következőnél vége a kapcsolatnak. Ne gondolja, hogy csak mert övé a lakás, bármit megtehet.

2021. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem a rendről van szó. Az csak egy ürügy. Legközelebb más lesz amin kibukik. Ha teheted menekülj!
2021. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem kéne hagyni
2021. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!