Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%
Szépen haza mész, remélhetőleg ő később ér haza, mint te. Összepakolod a cuccát és kibaxod a phicsába...
2021. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
96%
Ha hagyod, hogy bánjon veletek, az neked is szégyen.
2021. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
95%

"lemocskozott"

"takarodjál mert mennem kell!!"

Közölném vele, hogy még egy ilyen, és mehet ő.

2021. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
29%
Nem szokott velem így beszélni, neked sem kell ezt eltűrnöd. Abban igaza van, hogy a lányodat is meg kéne regulázni, én sem bírnék ilyen kuplerájban élni. Nyilván ezt normális hangnemben kellene kérni, hogy pakoljon össze maga után.
2021. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
94%
Te hülye vagy, b*szdmeg?! Ne ide írogassál, hanem rúgd ki az életedből ezt a sudribunkót!
2021. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
97%
Mert még nem vàgtad ki mint a macskàt mosdózni... Nàlunk egyszer volt ilyen. Annyit mondtam otthon anyuval... Azóta nem vagyunk együtt. Bocsi én nem bírom a stresszt.
2021. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
86%

Én ennél nagyobb rendetlenségben élek. Nem lennék jobb vagy rosszabb ember, ha pedáns lennék. Sokkal jobb lenne, persze, szeretem a szép rendet, de nem megy. Elfogadtam, hogy ilyen kupis vagyok. Szóval nem, a lányodnak nem kellene nagyobb rendet tartania a szobájában.

A sztori másik részére meg az első leírta, se több, se kevesebb. Ha lakhatási is a kapcsolatod akkor más tészta, akkor fedélért a fejetek fölött lavíroznod kell a mocskos bunkó és a kislányod között legalább, míg tanul az a gyerek.

2021. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim válasza:
85%

Cserélj zárat az ajtón, cuccait egy szemeteszsákban az ajtó elé. :)

Meg fog lepődni a kis Karen.

2021. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezután nem dobod ki, akkor joggal fognak téged savazni a kommenthuszárok, amikor majd a rendőrség fb oldalán írnak rólatok. Minden vérpistike ott fog fröcsögni, hogy "de miért nem hagyta ott az első jelnél?" és érthető lesz a kiakadásuk.
2021. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
94%
He ilyen előfordult volna, már nem tudna bejönni a lakásba. A legdurvább összeszólalkozásaink alkalmával is maximum annyi hangzik el, hogy "miért vagy idióta, miért olyan rohadt nehéz magadtól ezt belátni?" vagy valami hasonló. Ennél durvább jelzőt és mocskosabb beszédet nem akarok hallani a házamban.
2021. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!