Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok a négy fal között...

Párotok a négy fal között szokott így beszélni veletek ?

Figyelt kérdés

Párommal elek és a tini lányommal aki nem a páromtól van.

Csak mondok egy példát a számomra fura viselkedésére Ma pl. a lányom úgy ment el iskolába hogy a redőnyt nem húzta fel, ágyát nem rakta össze alvás után és még egy chipses zacskó is hevert a szőnyegen. Erre párom begurult, h mi ez a mocsok elhordta mindennek a lányomat, mivel én nem álltam mellé így engem is lemocskozott! Kiabált idegesen az autóba amíg elvitt dolgozni és h mi minek jöttünk össze nem is tudja! Majd megállt a munkahelyem előtt és azt mondta h: takarodjál mert mennem kell!! / vagyis szálljak már ki az autóból/ Tudom persze lehetett volna nagyobb rend a szobájába de akkor is így kell viselkedni a másikkal?


2021. nov. 24. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom a sztori mögött az van, hogy a párod lakásában laktok, szóval nem mersz visszaszólni vagy elhagyni, mikor te is tudod (és ezt támassza alá az, hogy kérdést tettél fel), hogy messze nem normális így beszélni.
2021. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
95%

Kérdés hol laktok?

Kié a lakás?

Ha a párodé akkor értem hogy nyeregben érzi magát és azt gondolja megtehet mindent. Így elengedheti magát és bármilyen stílusban viselkedhet.


Megmondod neki hogy az rendben van ha szól a gyereknek a disznóól miatt. De ez a viselkedés amit művel az nem elfogadható.

Következő alkalommal nekiálltok lakást keresni és elhúztok.

Csak hogy tiszta legyen a kép nem lesz visszamenetel.


Ha a tiéd a lakás akkor szólsz neki hogy a következő ilyen után nekiáll lakást keresni.


Karácsonykor a legjobb egyedül lenni. Ha ezt szeretné.


Mi az hogy elvisz dolgozni?

Sok minden hiányzik a képeltből azt hiszem...

2021. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezekkel a szavakkal dobnám ki az életemből. Pont igy. TAKARODJÁL!
2021. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
87%

1.) Felkelés után beágyazni gusztustalan! Ott izzadsz egész éjjel (igen, kb. 2 deci izzadság keletkezik 1 éjszaka alatt), azt jól betakarod, aztán kész a büdös, dohos bacitenyészet! Az ágyat hagyni kell szellőzni!

2.) Mit érdekli a lányod redőnye?

3.) Mit érdekli a lányod chipszes zacsija?!

4.) Egyáltalán mi köze a lányod szobájához?!

5.) Ocsmány módon beszélt veled! Nem tudom, hogy másoknál ez hogy van, de én nem mondok ilyeneket a szerelmemnek!

2021. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos, még nem derült ki, hogy kié a lakás?

Gyanítom, hogy a nőé, akihez odaköltöztél gyerekestől, aki hurcolász téged munkába kocsival, hogy neked kényelmes legyen. Csodálod, hogy elege van?

A stílusa viszont rendkívül alpári, ezt azonnal vissza kellett volna utasítanod!

2021. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 Bubuka508 ***** válasza:
40%
A lányod rendetlenségén változtatni kell, de a párod így akkor sem beszélhet veled. Nem tudom, kié a ház, de ha az övé, akkor sem. Ezt meg lehet normálisan is beszélni szerintem. Ha nem, akkor mondj neki búcsút. Így nem beszélünk senkivel.
2021. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
92%
Szakítani kell, ezt ne tűrd el. Ha tied a lakas, zarcsere, cuccok aktó elé. Ha övé, mentek alberletbe.
2021. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

22# Mi furcsa van abban h egyidőbe indulunk dolgozni reggel és engem előtte kirak a cégnél.? Számomra is ez alap lenne ha nekem lenne jogsim.

A lakás meg igen az övé

2021. nov. 24. 15:59
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

28# Semennyire nem jogosítja fel az ilyen viselkedésre, hogy övé a lakás. Még elvárásokra sem, de ezt hagyjuk. Ha anyagilag nehéz helyzetben vagy beszélj a kislányoddal, ő is és te is viselkedjetek jól. Amíg bírjátok addig gyűjts pénzt kaucióra, mert sokáig nem lesz maradásotok. Lehet, hogy másik nő került a képbe (akár csak kiszemelve) és azért fordult ki így magából.

Önérzet vs. tető+étel, sajnos elég egyértelmű a válasz.

2021. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
22%

#28 Alapvetően semmi.


Övé a lakás, övé az autó, nincs jogosítványod.


Nőként nem tekint már férfinak.

Pláne ha ő keres jobban.

És még egyéb dolgok... Nem jól áll a szénád :(


Ha nem tudja tolerálni akkor ennyi. Állj a sarkadra mert tovább fog eszkalálódni a probléma.

2021. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!