Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok osztozni a szobán....

Nem bírok osztozni a szobán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A testvéremmel egy szobában kell legyek mert a házunk 2 szobából, 1 konyhából és 1 fürdőből áll. A másik szobában a szüleink alszanak, máskor nappalinak használjuk. Én egy tinédzser lány vagyok, a testvérem 23 éves nő. Nagyon gyerekesen viselkedik a korához képest. Egyébként nem bír rendet tartani, szanaszét vannak a dolgai, a szobában reggelizik, ebédel, vacsorázik, az edényeket nem szokta kihordani, én kell takarítsak folyton mert lusta. És 1 ágyunk van, nagyon idegesítően alszik, mászik rám, rugdos álmában, csámcsog, horkol. Kb. egész nap a szobában ül, tanul.

Nem akarok rosszindulatú lenni, de úgy érzem sokszor hogy nekem ez már sok. Vágyok egy kis magán szférára. Szeretnék egyedül lenni egy kicsit, úgy érzem néha hogy már nem bírom tovább vele egy helyiségben. Mit tanácsoltok, mit tegyek? Lehetőségünk nincs arra hogy elválasszuk a szobát mert nem állunk túl jól anyagilag.



2021. nov. 20. 08:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Esetleg nézzetek használtat 😊
2021. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!