Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok osztozni a szobán....

Nem bírok osztozni a szobán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A testvéremmel egy szobában kell legyek mert a házunk 2 szobából, 1 konyhából és 1 fürdőből áll. A másik szobában a szüleink alszanak, máskor nappalinak használjuk. Én egy tinédzser lány vagyok, a testvérem 23 éves nő. Nagyon gyerekesen viselkedik a korához képest. Egyébként nem bír rendet tartani, szanaszét vannak a dolgai, a szobában reggelizik, ebédel, vacsorázik, az edényeket nem szokta kihordani, én kell takarítsak folyton mert lusta. És 1 ágyunk van, nagyon idegesítően alszik, mászik rám, rugdos álmában, csámcsog, horkol. Kb. egész nap a szobában ül, tanul.

Nem akarok rosszindulatú lenni, de úgy érzem sokszor hogy nekem ez már sok. Vágyok egy kis magán szférára. Szeretnék egyedül lenni egy kicsit, úgy érzem néha hogy már nem bírom tovább vele egy helyiségben. Mit tanácsoltok, mit tegyek? Lehetőségünk nincs arra hogy elválasszuk a szobát mert nem állunk túl jól anyagilag.



2021. nov. 20. 08:55
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És nem is túl nagy a szoba, ha elválasztanánk nagyon kevés helye lenne mindkettőnknek.
2021. nov. 20. 08:57
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Egy franciaágyban vagytok ketten?

Nem lehet ket külön agyat szerezni legalabb?


A neten van egy csomó ingyen elvihető bútor...

2021. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Emeletes ágy.
2021. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
23 évesen lassan már költözhetne és kezdhetne önálló életet, meg valamit magával.
2021. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
MAjd költözik ha akar.
2021. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%

Meg tudod kérni, hogy ne a szobában egyen?

Amúgy meg hivja át többször a barátait, majd csak leesik neki, hogy rendet neki kéne tartania.

2021. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Illetőleg Te nemtudsz kollégista lenni?
2021. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
23 éves "NŐ". Inkább lány. Azért mert felnőtt lett, attól még fejben nem az.
2021. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom megkérni mert akkor anyum rámszól hogy hagyjam békén. Egyébként azért eszik a szobánkban mert folyton tanul és tanulás közben eszik. Barátai nincsenek, nincs ideje olyasmire. Nem fog ő rendet rakni mert nagyon elfoglalt a tanulással.
2021. nov. 20. 09:34
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
20 év alatt nem tudtak a szülők még egy szobát építeni a házhoz?
2021. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!