Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha újrakezdenéd az életed...

Ha újrakezdenéd az életed akkor csinálnál gyereket?

Figyelt kérdés
A családalapítás előtt álló 30 as férfi vagyok. Eddig csak a karrierem re koncentráltam de lassanként felmerült bennem hogy nem biztos hogy ez az élet értelme. Kíváncsi vagyok mindenki véleményére akármilyen helyzetből is adódott a gyermek.
2021. nov. 7. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Kicsit korábban szülnék.

40es nő vagyok egyébként. Engem nagyon érdekelt volna hogy ki hány éves. Sajnálom, hogy nem írtátok oda.

2021. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy nagy a különbség gyerek meg gyerek között. Az én kisfiam is nehéz eset. 3 hónapig nem aludtunk, mert egész éjjel üvöltött a hasfájástól, utána volt 2 hét csend és kezdődött a folyamatos sírás, csak kézben cipelve volt jó neki és nem szabadott megállni, mert akkor egyből sírt megint. Sírt a babakocsiban, sírt az autóban, semmi de semmi nem volt neki jó. Aztán állandóan csimpaszkodott a lábaimba, hogy vegyem fel, mikor már tudott mászni, felállni, semmit nem tudtam tőle csinálni, ha felkeltem mellőle, üvöltött. Ez ment több, mint egy éves koráig, mégse éreztem azt soha, hogy bárcsak ne lenne.
2021. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom még kicsi a gyereked ha azt hiszed a sírós korszakot hiszi bárki nehéznek, akinek felnőtt gyermeke van. Megnyugtatlak: az semmi, pitiáner dolog.
2021. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
96%

Sosem értettem a "kis gyerek kis gond - nagy gyerek nagy gond" mondást.

Aztán megértettem, amikor az intenzív osztály előtt töltöttünk két hetet. (Mert csak. Mert szar az élet. "csak" a lelkünket tettük ki érte:(((((((((((

2021. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
29%
:'( ez jó szarul hangzik 44es.
2021. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
71%

Az.

Túlélte, hála az Égieknek, él és virul, de két hétig mentették az életét.

Nem voltunk szar szülők.

Jöttek a hormonok meg a hullámvasút, 18 évesen. A véletlenen múlik, hogy itt van köztünk.

Imádom, az életemet odaadnám érte, már levált, férje van. Nálam viszont az egyenelget nagyon negatívba vitte, valahogy minden olyan értelmetlen azóta. (Ő él, virul, hülye volt oszt jó napot. Én itt vagyok a romjaimban, sosem leszek a régi.)

2021. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
76%
:( sajnálom
2021. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

46: Sosem beszéltétek át együtt a történeket?

Esetleg egy pszichológus segíthetne feldolgozni.

Örülök én is hogy a lányod túlélte a dolgot.

2021. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
80%
Nem vàllaltam gyereket, ha ùjrakezdeném az életemet sem vàllalnék. 40n
2021. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
87%

Na megtaláltam, pont a héten olvastam, remélem, tudsz angolul.


[link]


És apuka írta.

2021. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!