Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exxel újrakezdés,egy kisbabával?

Exxel újrakezdés,egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Kezdte e valaki az exevel újra,miután mástól vár gyereket?

Ha igen,az ex el tudta e fogadni a gyereket és működött e a kapcsolatotok?

Nem a saját hibámból kerültem ebbe a helyzetbe mert a pocak lakóm “apukája” iszik és agresszív,ezért hagytam el.

Viszont felbukkant az exem. Kiváncsi lennék volt e valaki hasonló helyzetben?!



2020. máj. 15. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ az exed miért lett ex...
2020. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom az ivászatot, meg az ütlegelést nem a terhességed alatt kezdte. Te mégis szétraktad a lábad neki. Pfujj. De kérdésre válaszolva: Fürdés után se veszed fel a koszos bugyit, akkor miért vennéd vissza az exet? Mitől sikerülne most, amikor régen se sikerült vele?
2020. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az exem azért lett ex mert egy nő be kavart köztünk. Én meg nem hittem neki! És ezért számítottam vele.
2020. máj. 15. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, itt csak az van, hogy felbukkant.

Kifejezett valamiféle szándékot, hogy újra összejönne Veled?

Tud arról, hogy gyereket vársz?

Tud arról, mi a szándékod az "apával"?

A Te szándékod ahhoz kevés, hogy lemondjon róla, bár ezt nem mondtad.

Csomó kérdésem volna a helyzettel kapcsolatban, de erről semmi infó, így nem lehet válaszolni, vagy csak össze-vissza mondanék valamit, aminek nincs értelme így..

2020. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
De miert kell kapkodni? Exek jonnek-mennek. Gyerekek ide meg oda. Emberekrol, erzo lenyekrol es nem targyakrol van szo.
2020. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Férfikènt mondom, hogy eszemben sem lenne hogy bármi közöm legyen egy olyan nőhöz aki egy alkoholista agresszív barommal volt együtt ráadásul terhes tőle.

Nem lennék kíváncsi sem rá sem a kölykére.

Ez nevetséges.

2020. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a saját hibámból kerültem ebbe a helyzetbe mert a pocak lakóm “apukája” iszik és agresszív,ezért hagytam el."


Ööö azért de, te vállaltál gyereket egy agresszív alkoholistával. En nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem ez rohadt nehéz lehet. Megélni az első gyerek születését úgy, hogy igazából nem a tied... exségtől függetlenül én biztos nem vállalnám, de te ismered a pasit, neked kell tudnod. Ha te még szereted és ő elfogadja ezt a helyzetet, akkor jó. De mondjuk nem tudom, most miért működne jobban a kapcsolat, amikor már akkor vége lett, amikor még független voltál. Most, hogy lesz egy zabigyereked, csak még nehezebb lesz...

2020. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

"Az exem azért lett ex mert egy nő be kavart köztünk. Én meg nem hittem neki! És ezért számítottam vele."


Tulajdonkeppen mit csinalt az a no? Mondott valamit neked?

2020. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Mint egy zsenge szappanopera.

Nem fog működni,mert buta vagy kérdező!!!

2020. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak könnyű dugást akar, ilyenkor sokan előrángatják az exeiket, szóval ne éld bele magad.
2020. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!