Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exxel újrakezdés,egy kisbabával?

Exxel újrakezdés,egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Kezdte e valaki az exevel újra,miután mástól vár gyereket?

Ha igen,az ex el tudta e fogadni a gyereket és működött e a kapcsolatotok?

Nem a saját hibámból kerültem ebbe a helyzetbe mert a pocak lakóm “apukája” iszik és agresszív,ezért hagytam el.

Viszont felbukkant az exem. Kiváncsi lennék volt e valaki hasonló helyzetben?!



2020. máj. 15. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem voltam soha ilyen helyzetben, és ennek meg is van az oka. Méghozzá az, hogy eleve össze se jonnék egy alkesszal, pláne aki agresszív. Az meg végképp ki van zárva, hogy védekezés nélkül szexeljek vele, annyira hülye se vagyok, hogy tervezetten teherbe essek egy ilyen alaktól.


Honnan írod a kérdést, a 8.ker legbugyrából? Mert kb ők csinálják ezt.

2020. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehes vagy egy embertől, akivel már nem vagy együtt, és már másik f..szra akarnád rávetni magad, aki egyszer már nem kellett? Nagyon megfontolt életet élsz, hallod!

Az, hogy felbukkant az exed, most miért fontos? Ennyire nem akarsz egyedül lenni? Bocs, de ha én lennék az exed, még akkor se kellenél, ha te lennél a főnyeremény, nemhogy úgy,hogy a múltkori bizalmi problémák mellé most még egy gyerek és egy alkoholista apa is társul. Ilyen buta nő legyen valaki, hogy egy életre összeköti magát egy alkesszel, elkapálja a jövőjét egy ilyentől való gyerekkel, és még ki se jött belőle az a gyerek, már más pasi irányába kapálózik...

2020. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért elég gáz, hogy eldobtad, aztán belenyúltál a szarba, és kéne vissza szegény veréb, mert kényelmes előrángatni csórit. És még más gyerekét is a nyakába varrnád. Na, ha ez visszavesz, akkor megérdemli a sorsát. De ilyen nőt, mint te, hát szégyelld magad... Nem csak azért, hogy képes voltál egy agresszív alkoholistával összeállni, és gyereket is szülni a kapcsolatba, hanem azért is, mert most meg már fosol, hogy mi lesz veletek, és tapadnál az exre, mint egy pióca.

És akkor ez meg viseljen a terheshisztivel, meg a frissen szült hormonbajos időszakkal úgy, hogy még csak nem is az övé a baba. Meg, hogy te már egyszer megmutattad, hogy mennyit ér ő neked. Na, tudod...🤮

2020. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!