Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ő az ideges és felháboro...

Miért ő az ideges és felháborodott, miközben ő volt, aki rosszul számolt?

Figyelt kérdés
Gyerekem (21 éves) elment bevásárolni, levett 3 ezret a tartalékból, ahogy azt beszéltük. Hívott, hogy egy kivétellel minden volt, és hogy a maradékot visszarakta, szóval van xy ft-nk még. Node az nem lehet, annál több van. Megszámolta még egyszer, hát ugyanannyi. Erre elkezdtem már kiabálva mondani neki, hogy az hogy az istenbe lehet, mire felemelt hangon kezdte mondani, hogy nem vett el többet, nem tudja. Megszámolta megint, ugyanannyi. Jött a postát, azt elintézte, aztán megint megszámolta, és többet számolt ezúttal, de ez a szám se volt az, ami az én fejemben volt, szóval megint kiabálni kezdtem, de félig magamra, hogy én egészre emlékeztem, félig rá, hogy 21 évesen legyen annyi képessége -mindegy hogy felmentett volt matekból -, hogy annyit megszámoljon és ne hozza rám a frászt. Majdnem egy tizessel kevesebbet mondott! Utána folyt köv. a beszélgetés, de már én raktam le, mert elég volt abból, hogy ő számolt rosszul, mégis ő az, aki feszült idegekkel válaszol minden más témában, így meg minek beszélgetni bármiről. Kérdezem tőle, miért kell idegeskednie és kiabálnia, miközben csak beszélgetünk. Erre ő, hogy még mindig fel van menve a pumpa benne, amiért így kiabáltam vele. Nade hogy a fenébe ne akadjak ki, miközben ennyivel rosszul számolta el többször is?! Aztán leraktuk. Felmentett volt matekból, de a készpénzes számolás sosem okozott neki gondot, elvégre nem agyatlan.
2021. okt. 13. 15:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy amikor valaki ordenáré módon, gyanúsítva - számonkérve kezd egy beszélgetést, az miért várja el, hogy a másik fél türelmesen, higgadtan reagáljon?


Szerencséd, hogy nem én vagyok a fiad, mert én erre a stílusra azonnal kinyomom a telefont.

2021. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudjuk hogy kinek volt igaza, viszont minek ilyet kiírni, úgyse tudjuk meg, neked sem lesz jobb.
2021. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%

..." majdnem egy tizessel kevesebbet mondott."

Tehát még 10 Ft sem volt? 7-8 forint miatt adta rád a frászt? Szegény fiú! Naģyon gáz vagy kérdező!

2021. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy feszülten, kiabálva válaszol a fiad. Én is így tennék, ha velem kiabálnának. Próbáld ki: ne kiabálj. Fogadjunk, akkor ő sem fog.
2021. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%
Hogy maradjon nyugodt, mikor visítasz vele? Neked meg mi bajod van, hogy tíz forinton így fel tudod idegesíteni magad, hogy nem vagy képes normális hangnemben beszélni?
2021. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

De eleve miért kiabálsz vele? Te alulkultúrált zöldalma,ha te kiabálsz vele majd szerinted ő nem fog veled? A tiszteletet oda-vissza illik megadni,és itt igen csak te kezdted ezt.Kiabáltál,lehordtad mindennek egy 10.000 forintos összeg miatt.

Ki a f*szom nem szarja le a pénzt? Vagy legalábbis nem kiabálsz meg hordod le így az embert miatta.


Kevesebb van,akkor haza mész és majd megszámolod te,valószínüleg elment az valamire,csak a te fejedben nem vonódott le,vagy valami.

Nehogy már fillérekért össze balhézz a gyerekeddel,akár hány éves szarul esik az embernek ha ordítanak vele,főleg ha olyanért amiért nem is ő felel.

2021. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%
Ja,hogy nem is 10.000 szó szerint csak egy 10ft-os eltérés van..? 😅🤣
2021. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
10ezer lesz az, nem létezik, hogy nem. Amúgy meg a te hibád, mert te viselkedtél elmebeteg módjára. Most már mára hagyd békén és ne csodálkozz, hogy a töke tele lett veled hirtelen. Máskor meg nem kell állat módjára nekiesni a kölyködnek.
2021. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%
Napi maunika kérdés.
2021. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
94%

#28

Én is tízezerre gondoltam, de azt írja a kérdező: "levett 3 ezret a tartalékból (...), a maradékot visszarakta, szóval van xy ft-nk még." 3 ezerből nem marad 10 ezer, így tényleg a pénzügyileg értelmezhetetlen értékű 10 forintról kell hogy legyen szó.

Vagy amilyen nehezen számol a srác, az anyja legalább annyira nehezen fogalmaz.

2021. okt. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!