Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ő az ideges és felháboro...

Miért ő az ideges és felháborodott, miközben ő volt, aki rosszul számolt?

Figyelt kérdés
Gyerekem (21 éves) elment bevásárolni, levett 3 ezret a tartalékból, ahogy azt beszéltük. Hívott, hogy egy kivétellel minden volt, és hogy a maradékot visszarakta, szóval van xy ft-nk még. Node az nem lehet, annál több van. Megszámolta még egyszer, hát ugyanannyi. Erre elkezdtem már kiabálva mondani neki, hogy az hogy az istenbe lehet, mire felemelt hangon kezdte mondani, hogy nem vett el többet, nem tudja. Megszámolta megint, ugyanannyi. Jött a postát, azt elintézte, aztán megint megszámolta, és többet számolt ezúttal, de ez a szám se volt az, ami az én fejemben volt, szóval megint kiabálni kezdtem, de félig magamra, hogy én egészre emlékeztem, félig rá, hogy 21 évesen legyen annyi képessége -mindegy hogy felmentett volt matekból -, hogy annyit megszámoljon és ne hozza rám a frászt. Majdnem egy tizessel kevesebbet mondott! Utána folyt köv. a beszélgetés, de már én raktam le, mert elég volt abból, hogy ő számolt rosszul, mégis ő az, aki feszült idegekkel válaszol minden más témában, így meg minek beszélgetni bármiről. Kérdezem tőle, miért kell idegeskednie és kiabálnia, miközben csak beszélgetünk. Erre ő, hogy még mindig fel van menve a pumpa benne, amiért így kiabáltam vele. Nade hogy a fenébe ne akadjak ki, miközben ennyivel rosszul számolta el többször is?! Aztán leraktuk. Felmentett volt matekból, de a készpénzes számolás sosem okozott neki gondot, elvégre nem agyatlan.
2021. okt. 13. 15:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nem te voltál a minap kórházban, és miközben a "fogyatékos" gyereked ugrált körülötted, bevásárolt neked, látogatott, meg iskolába is járt, ugyanígy leordítottad a fejét pár elköltött ezres miatt, ami hiányzott a kasszából?

Akkor is te kezdted az ordítást, az elszámolást, a számonkérést..

2021. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
5+5=55
2021. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudjál érte, te ordibáltál a fiaddal, tehát megérdemled,hogy visszaszóljon.Végülis mennyi volt vagy lett a pénz?
2021. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

10-es: Úgy szokott az menni... Csak az idősebbek ordíthatnak, ha fiatalabb emeli fel a hangját, jogosan vagy némileg ok nélkül, a pillanat hevébeni indulatból, egyből ordítanak még jobban "blablabla kussoljá má me agyonverlek, velem te így nem beszélsz, hogy mersz így beszélni he??" -.-


Kérdező, neked meg külön gratulálok, hogy kerek tíz nyamvadt forint miatt vitát indítottál... Nem is akarom tudni még milyen apróság miatt kezdesz vitatkozni a másikkal...

2021. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy "feszült idegekkel válaszolt", mikor leordítottad a fejét. Aztán még te csodálkozol, hogy miért emeli meg ő is a hangját...
2021. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked nagyon nagy hiányosságaid vannak konfliktuskezelés terén. Először magadon dolgozz, utána ordítsd le a gyerekedet. A "majdnem egy tízessel" az komolyan 10 forintot takar? Hát te nem vagy normális, az egyszer biztos. Pszichiáter tud rajtad segíteni.
2021. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te vagy a hulye, de azért szidjuk a gyereket
2021. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

,,Erre elkezdtem már kiabálva mondani neki, hogy az hogy az istenbe lehet, mire felemelt hangon kezdte mondani, hogy nem vett el többet, nem tudja."


Ez olyan, hogy kb. meggyanúsítottad, hogy ellopta,

ezért emelete fel a hangját és válaszolta azt, hogy ő nem vett el többet. Ebből lett végülis a vita , nem is azon, hogy nem tud számolni, nem azért van felháborodva, hanem, hogy feltételezted, hogy elvette a pénzt. (Még ha nem is feltételezted, neki akkor is úgy tűnt : ,,......kezdte mondani, hogy nem vett el többet, nem tudja.")

2021. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért ekkora gond? Nagyon kifillérezve éltek és gondot jelent, ha nyoma vész pár ezresnek? Vagy az a baj, hogy nem tud bánni a pénzzel? Az az ő baja, akkor ne hagyj elől tartalékot, csak a magáéval gazdálkodjon.
2021. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
Én pofán is baxtam volna anyámat, ha velem kezd el ordítani, hogy hol a pénz, miután még én xopom a faxt már lehet egy órája a postán a krva csekkel. Ha ennyire ki kell centeznetek mindent, menj el te a boltba, meg a postára és majd számolgathatod a pénzedet.
2021. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!