Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek mennyire elfogadóa...

A szüleitek mennyire elfogadóak az LGBTQ+-szal kapcsolatban? (szavazás)

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 00:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 Godaime ***** válasza:
90%

"A haladásnak köze nincs ezekhez a bajokhoz."


Persze, hogy van, sőt. Egy jól működő, harmóniában élő társadalom egyik legfontosabb alapköve az egyenlőség. Ha ez nincs meg, rengeteg ok nélküli konfliktust szül. Ma már természetesnek vesszük, hogy a nőknek vannak jogaik, de néhány évtizede sok hozzád hasonló maradi emberke tiltakozott az ellen is. Ugyan ez vonatkozik a színesbőrüek jogaira is.


A normális szót kérlek határozd meg már nekem, mert látom szereted használni a szót anélkül, hogy értenéd mit is jelent.

2021. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 Godaime ***** válasza:
81%
Még több mellébeszélés, semmi érv :)
2021. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
86%

60. Én személy szerint szerint például mit ártottam neked??

Ha az LMBTQ rol beszélsz abbn én is benne vagyok

2021. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
35%

Hála istennek épelméjűek a szüleim, és semennyire nem elfogadóak az aberráltakkal kapcsolatban.

Mi azon az állásponton vagyunk hogy gyógyszert/gyógymódot kellene találni ezekre a dolgokra, nem pedig normális dologgá tenni az abnormális/aberrált viselkedést.

2021. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 Godaime ***** válasza:
44%

64/

Tökéletes példája vagy a tudatlan és félreinformált embernek ( ahogy a szüleid is )

2021. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
2%

😂😂😂

Ha mi követnénk a mentalitásotokat,akkor kihalnánk,és fejet kéne cserélnünk valami állatéra,amit papíron józanul hiszünk hogy azok vagyunk...

Ha xy jelölt nyer egy bizonyos országban,megszűntök ti is a problémákkal együtt. És ő fiatalabb,mint aki most van és egészségesen él.

Esélyetek 0 a túlélésre,ha oroszlánokhoz vonzódtok,ha nem...

2021. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
79%

64. Mivel nem egy betegség, nincs rá gyógymód.

66 és mégis ki mondta, hogy legyél meleg? Ez nem egy vallás

2021. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 Godaime ***** válasza:
86%

"Ha mi követnénk a mentalitásotokat,akkor kihalnánk,és fejet kéne cserélnünk valami állatéra,amit papíron józanul hiszünk hogy azok vagyunk..."


Pontosan erről beszéltem amikor tudatlannak hívtalak. Köszönöm, amiért újra és újra bebizonyítod. Még ha valami csoda folytán mind a 8 milliárd egy éjszaka alatt meleggé is válna, az emberi faj akkor sem halna ki. Tudod a szexhex nem feltétlenül kell testi vonzalom, meg aztán a mesterséges megtermékenyítés is létezik.

Ha pedig azt hiszed, hogy melegnek lenni választható, akkor rossz hírem van. ( vagy jó, attól függ ). Valószínűleg így próbálod elnyomni a saját homoszexualitásod vagy biszexualitásod.

2021. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
23%

Tehát egy vadidegen embert így leírsz,úgy hogy amúgy nem beszéltél vele többet mint 2 sort?

Hetero vagyok egyébként,tehát normális.

Mesterséges megtermékenyítés is létezik,tényleg?

Akkor nembaj,ha mindenki bzi,majd megoldja máshogy az emberiség.

Ennyi!

Minek vannak heterok a földön?

Ja amúgy 3 éveseknek próbáljuk elmagyarázni,hogy miért érdemes átműttetni magukat....

Semmiképp sem természetes,inkább egy agybaj amit terjesztetek.

Amíg nem volt ennyi propagandátok,addig nem is lett ekkora divat kilövetni az orrotokat,vaskarikát rakni bele,200 féle hajszínt egybe hordani,anorexiásnak lenni,és mindenhol propagálni ha akarja xy ha nem..

2021. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
77%
Mellesleg egészségmaister,minden ilyen festetthajú homokmajom mellé társul valami mentális betegség,antiszocok is sokan, stb stb stb...
2021. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!