Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek mennyire elfogadóa...

A szüleitek mennyire elfogadóak az LGBTQ+-szal kapcsolatban? (szavazás)

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 00:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 Godaime ***** válasza:
77%
Látom az 52-es jól betanulta Orbán bácsi propagandáját. Szánalmas.
2021. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
91%
Akkor 52-es ne menjél a riói fesztiválra brazíliába mert nagyon biztos, hogy szívinfarktust kapsz...
2021. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
84%
52. Én leszbi vagyok és soha semmilyen miniszoknyat nem hordtam, szoknyát sem hordok.
2021. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
2%

Nem rólad beszéltem,hanem a kis srácról,aki lobogtatja a női ruháit,amire SENKI nem kíváncsi az utcán SEM.

Mellesleg nem Orbánon múlik,kedves 54-es.

Nem fogok Brazíliába menni,de ha egy normális ember(vannak jelöltek már) lesz egy bizonyos ország miniszterelnöke,akkor kihal Európa összes ilyen agyhalott egyede.

1. Ki lesz pusztítva nagyrészt.

2. Felkötik magukat,mert nem fogja senki kiejteni még azt a pár ráutaló szót sem,hiszen akkor felakasztják. Tehát nem tudják kiélni végül a beteg hajlamaikat. Főleg nem simogattatják magukat kisgyerekekkel az utcán oroszlánnak öltözve.

3. Végre megszűnik a problémátok,és a miénk is.

Csak legyen ő a miniszterelnök abban a bizonyos országban...

Ha egy csepp agyad van,kitalálod ezt a két dolgot.

Bár egy lmbtq tagnak mindene van,csak esze nem.

2021. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 Godaime ***** válasza:
90%

56/

Miért agyhalott egy meleg személy?

1. Nem lesz. A 21. századi civilizált országokban ez többé soha a büdös életben nem fog megtörténni.

2. Több millió LMBT emberből talán 5 darab van aki az utcán oroszlánnak öltözve simogattatja magát egy gyerekkel. Miattuk képes lennél halálra ítélni a többi amúgy normális személyt is? Meg aztán bizonyítsd be, hogy az az 5 ember pedofil. Gondolom nem tudod ugy-e? Tehát az érvelésed máris hamis alapokon nyugszik.

3. A problémát egyedül a hozzád hasonló homofóbok generálják. Ha a melegek megkapnák ugyan azokat a jogokat, amik téged megilletnek, nem lenne már ebből konfliktus. Jól látható ez a nyugati országokban. Egyes helyeken már bő 20 éve házasodhatnak és fogadhatnak örökbe, mégsem lett vége a világnak.


Élhetsz a múltban, de hamarosan úgyis a hozzád hasonlóak lesznek majd kisebbségben. A korral meg kell tanulni haladni, vagy az emberiség soha nem fejlődik majd.

2021. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
97%

56 én nem vagyok betegebb, nincsenek olyan fétisheim mint a heteró bátyámnka, hogy szőrös bilincsel dobjam fel a szexualis életemet, helyette szeretem masszírozni a partneremet, ha van..


Amúgy tök átlagosan öltözködök, kb farmer, pulóver, és egy rövidujjú ing vagy poló van alattam.. te miben vagy?

2021. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 Godaime ***** válasza:
97%
Oké, tehát a te bajod az, hogy te személy szerint nem szereted őket és elvárnád a világ többi részétől, hogy ossza a véleményedet. Semmi érv, semmi logika, semmi józan ész, csak a betanult, alaptalan propaganda ismételgetése. Nem éri meg veled társalogni.
2021. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 Godaime ***** válasza:
86%

"Nektek annyi nemsokára,sosem lesztek fölényben,mert a természet nem preferál titeket és mi sem."


Csak erre reagálnék, mivel félreértettél. Nem azt mondtam, hogy a melegeket lesznek fölényben, hanem azt, hogy az őket és más kisebbségeket támogató emberek. Hiába tagadod, egyre több és több ország legalizálja a jogaikat. Mint mondtam, a haladást nem lehet megállítani, főleg nem tudatlan emberek által.

2021. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként vannak heteró barátaim, méghozzá a civil szféra miatt, mivel jártam különböző civil és informális szervezeteknek hasznos képzésekre, mikor Magyarországon önkénteskedtem, ilyen LMBTQI témában, egyik más ciivl profolú ismerősöm se hányt le a heterók közül, vagy zavartak el akkor, mikor éppen szerveztem a debreceni civil bázísba egy LMBT témájú programot...
2021. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon sok embernek okoztok problémát,és ismétlem...

Ha ti járkálhattok provokatív cuccokkal,akkor mi is.

Csak bennünk van annyi erő,hogy nem járkálunk az ideológiánk jelképeivel az utcán?

Ne csodálkozzatok,ha utálatot kaptok azért amit csináltok.

Parádé,provokatív ruhadarabok,stb.

Magyar zászlót sosem vesztek a kezetekbe,de jobb is.

Nem érdemlitek meg igazán...

Szégyen...

És papíron ti is egyenértékűek vagytok,és ti is képviselitek ezt az országot,reprezentáljátok bárhova mentek.

Nem elég,hogy egy csomó minden más ok miatt röhög rajtunk mindenki,még annyit sem mondhatunk el magunkról hogy legalább nálunk(nincs összesen 10 millió ember) ez a kevés ember van,de legalább mind normális csak 1-2% nem.

2021. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!