Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya lehet boldog azután,...

Egy anya lehet boldog azután, hogy meghalt a gyereke? Mármint sok idő elteltével?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nénit aki 2006-ban elvesztette a fiát autóbalesetben. A srác 20-on valahány volt. A néni most 60-70 éves. Mindig jókedvű, aranyos, viccelődik mindenkivel. Meg olyan gondtalannak tűnik.

Nemrég tudtam meg, hogy volt egy fia. Kicsit nehezzen képzelem el, hogy valaki ennyire felszabadult legyen. Vagy az idő begyógyítja az ilyeneket is?


2021. aug. 26. 23:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte részvétem 20-as, bár tudnék valami vigaszt nyújtani, remélem vannak melletted!
2021. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%
Köszönöm szépen! Igen, van szerető férjem, van egy kicsit idősebb gyermekem, tőle kisunokám, illetve egy még tizenéves fiam is, szóval van ki(k)ért élni, de a fiamat sajnos nem pótolja senki és semmi.
2021. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Részvétem :((( nagyon sajnálom:(
2021. szept. 17. 09:15
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!