Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem történt velük semmi...

Ugye nem történt velük semmi baj? Késhetnek, nem? Családról van szó!

Figyelt kérdés

Apa és anya kimentek sétálni. Nem vittek telefont, nem érem el őket. Fogalmam sincs merre mentek. Azt mondták 8 után, legkésőbb fél 9-re itt lesznek. De sötétedésre mindig itthon szoktak lenni.

Félek :(((


2021. aug. 22. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:
Nem volt "alkotás", de oks, szerintem fejezzük be, mert értetlenek vagytok.
2021. aug. 22. 23:52
 62/89 anonim ***** válasza:
7%
63.én már rég befejeztem te nyomod itt még mindig, ha tényleg befejeznéd nem reagálnál már semmire..:D te vagy mellesleg éretlen nem mi...
2021. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:

Te is reagálsz.:D Én tényeket írtam, amiket nem értettetek, ti meg kitalációkat szültetek. Nyilván a kitalált dologgal nem fogok egyet érteni.

De oké, ez az utolsó h.sz-om. :)

2021. aug. 22. 23:55
 64/89 anonim ***** válasza:
7%
Na szép eltűnt...
2021. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
57%
Régebben nekem is volt hasonló, de akkor kb. 13-14 éves voltam. Amúgy örüljél, hogy van plusz pár perc szabad időd amíg felzabálhatod az összes Nutellát, táncikálhatsz, énekelhetsz torkod szakadtaból, olyan hangerőn nézed a sorozatodat ahogyan csak akarod, max hangerőn videóhívasozhatsz... szerintem is hülyeség, hogy már rögtön GYK-ra írtál egy posztot, de az is, hogy mittudomén milyen betegséged van. Vannak olyam helyzetek amikor már felgyülemlik benned a sok stressz, feszültség, és robban a bomba. Külön jó dolog, ha közben menstruálsz is ;) (amúgy azok a válaszolók akik itt szidják a kérdezőt+egymást, mind unalomból vannak itt... értelmes ember nem áll le veszekedni, leírni ötvenhatodjára is amit ötvenen leírtak..ch szánalmas xd)
2021. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ 68-as. Visszaolvastam, bocs, az első oldalon egész normál válaszok jöttek.

Talán a gyik túlzás volt, de nem tudtam hirtelen kinek szóljak. Bennem is elég sok a stressz mostanában, talán közrejátszik.

De már tényleg mindegy, itthon vannak és nincs bajuk.

2021. aug. 23. 00:11
 67/89 anonim ***** válasza:
54%

Én sem értem, hogy minek bántjátok a kérdezőt. Nem ő kezdett el kötekedni. Én sem írtam volna ki egy kérdést pár perc késés miatt, de biztos eszembe jutnának.

Kérdező, mondd nekik, hogy legyen velük mindig telefon, így ha bármi nem kóser, akkor tudtok egyeztetni. A stressz meg már csak ilyen. Én sem örülnék neki ha stresszes szituban történne valamelyik rokonommal valami rossz.

2021. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező lenyugodott, szülők otthon, 2 perc alatt nem esett bajuk.

Engedjük el ezt a kérdést, minek írtok még emberek.:)

2021. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
84%

"Gondolom a telefon se véletlenül maradt otthon, hanem azért hogy ne zaklathasd őket még séta közben is."

Az megvan, hogy ha csörög a telefon, nem kötelező felvenni?

Aki nem akarja, hogy "zaklassák", az egyszerűen csak nem veszi fel (legalábbis az adott hívó hívását). De ha otthon hagyja, nem fogja tudni használni, ha szüksége lesz rá. Akkor meg minek van?

2021. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
41%
Ha olyan emberekről van szó, akik nem szoktak késni, akkor nem két percről volt itt szó, hanem több mint fél óráról, csak szólok.
2021. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!