Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem történt velük semmi...

Ugye nem történt velük semmi baj? Késhetnek, nem? Családról van szó!

Figyelt kérdés

Apa és anya kimentek sétálni. Nem vittek telefont, nem érem el őket. Fogalmam sincs merre mentek. Azt mondták 8 után, legkésőbb fél 9-re itt lesznek. De sötétedésre mindig itthon szoktak lenni.

Félek :(((


2021. aug. 22. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
54%

Azért ez tényleg beteges aggódás mikor bármi közbe jöhet és nem egyből a rosszra kell gondolni...

-késhet a busz

-megálltak egy ismerőssel beszélgetni

akármi..és aki javasolta a pszichológust nem mondott rosszat mivel nem úgy értette hogy nem szereti a szüleit..csak ez tényleg beteges és egyszer muszáj lesz leválnod tőlük...

2021. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
56%
Ok ha valaki félti,de ez már szánalmas..meg más normális embernek nem a gyk az első H ide kiírja..mint neked
2021. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:

Nagyon megijedtem, jó?

Fejezzük be a témát, semmi indokot nincs rá, hogy bántsatok. Ha nem tetszik vegyétek ki a megválaszolatlanok közül.

Igen, késhetnek, de akár baleset is érhette őket, valamelyikük rosszul lett...á, ilyen még sosem történt.

2021. aug. 22. 23:04
 24/89 anonim válasza:
82%
Nem kell ilyen helyzetben félni. Csak ha órákat késnek
2021. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, ha olyan kicsi vagy hogy ennyire megijedsz a semmitől, még nem is regisztrálhatnál az oldalra . Ha tízen- vagy ne adj isten huszonévesként ilyen szinten pánikolsz két perc! késés miatt ( mert két percet késtek amikor kiírtad a kérdést), akkor bőven segítségre szorulsz, mert ennyire tapadni a szüleidre nem normális kategória. Gondolom a telefon se véletlenül maradt otthon, hanem azért hogy ne zaklathasd őket még séta közben is.
2021. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
83%
23.nem is bántásból írtam csak jótanácsként..21-es voltam.
2021. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy 11? 2 perc késésért kaptál egy idegösszeomlást..
2021. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:

Nem tapadok rájuk. 19 éves vagyok. Csak ha megmondták, hogy legkésőbb arra ithhon lesznek, de már az is késés kategória, akkor el kezdtem gondolkozni, hogy merre lehetnek? Bepánikoltam ez van.

Nem tapadok rájuk, napokat, heteket töltök nélkülük, de olyankor elérhetőek általában. Ha nem tudom mi van velük, akkor félek.

2021. aug. 22. 23:11
 29/89 anonim ***** válasza:
67%
19 évesen 2 perc késésért ennyit izgulni már beteges és nem bántásból mondom! Fordított helyzetben te hogy örülnél ha ők akár 1 perc késésed miatt folyamatosan téged keresnének?
2021. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
34%
Szexeltek ott ahol nem vagy a nyakukon
2021. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!