Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem történt velük semmi...

Ugye nem történt velük semmi baj? Késhetnek, nem? Családról van szó!

Figyelt kérdés

Apa és anya kimentek sétálni. Nem vittek telefont, nem érem el őket. Fogalmam sincs merre mentek. Azt mondták 8 után, legkésőbb fél 9-re itt lesznek. De sötétedésre mindig itthon szoktak lenni.

Félek :(((


2021. aug. 22. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, nem rosszindulatból: de kérj segítséget. Durva hogy ennyi miatt így reagálsz.
2021. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
58%

Késés kategória...egy gyerek mondja hogy a szülei késnek otthonról.

Aranyom, a szüleid már felnőtt emberek és nem a te dolgod megszabni mikor mennek haza percre pontosan.

2021. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:

Felvenném és megmondanám, hogy majd jövök. Nem haragudnék.

Amúgy ha nem érek haza mindig rámírnak, hogy merre vagyok. Nem az a lényeg, hogy tapadunk egymásra, mert mondom, van, hogy heteket töltök nélkülük (koliban), de akkor tudják, hogy miért nem vagyok otthon.

Ha elmegyek valahova pár órára és kések, akkor ők is idegesek.

Ha nyaralni mennek nélkülem én sem zaklatom őket napi 10 hívással. De most a 8-at mondták, legkésőbb(tehát ha késnének) fél 9. De már nyolc után gondolkoztam, hogy mindjárt itt lesznek. Aztán fél 9-re elértem a pánikot.

2021. aug. 22. 23:16
 34/89 anonim ***** válasza:
42%
Jézus xd
2021. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:
Sőt. Mikor autót vezetek anya mindig megkér, hogy ne mondjam meg hányra érek haza, mert ha nem érek időben kiidegelem. Szerintem normális félteni a családtagokat, de kinek mi.
2021. aug. 22. 23:18
 36/89 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem normális félteni a családtagokat, de kinek mi..

hát bizonyos határokon belül normális, ez sajnos nem az és nem rosszindulatból hanem tények.

2021. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
66%
Majdnem húsz éves vagy. Ennyi kicsit se kéne hogy megijesszen, nem hogy pánikolj. Nem tudom ez tanult hibás magatartás-e nálad, vagy egyéb bajod van, de nagyon nem egészséges gondolkodásra vall amit csinálsz. Légyszíves szólj a szüleidnek mi történt, és menj dokihoz mielőtt elfajul a helyzet.
2021. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

Persze, ennyi alapján aztán nagyon leszűritek. Önálló vagyok (majndemhogy), azért mert 1-2x megijedek ezen nincs velem semmiféle probléma, vagy elmaradásom.

De azért jókat mosolygok. :)

2021. aug. 22. 23:22
 39/89 anonim ***** válasza:
31%
És nem, ez már durván nem "féltem a családom" kategória. Kontrollmániások számoltatnak el másokat percre az érkezéssel, nem egészséges emberek.
2021. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
35%
Hát elég szomorú hogy még csak föl sem ismered mekkora probléma van veled. Na de azon aki nem tudja belátni hogy komoly probléma van a viselkedésével, nem lehet segíteni. Előre szólok: a pasid, gyereked menekülni fog tőled ha őket is ennyire fojtogatni fogod az elvárásaiddal.
2021. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!