Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/418 anonim ***** válasza:
87%
Tehát adott egy minimum 65 éves nő, akinek van egy értéktelen háza. Ez a nő felvett egy irdatlan összegű hitelt, aminek a törlesztő részletét simán fizeti a nagyon kevés nyugdíjából. Azért ez nem kicsit ellentmondásos, nem?
2021. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/418 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy látom itt már páran jelentették, kíváncsi vagyok mennyi ideig marad fenn bár szerintem lehet semmi kifogásolhatót nem találnak rajta, de ered belőle a nőgyűlölet és a csicskáztatás. Még ha nem is az 1000 válasz de 300-at simán elérheti még ma akár. Ennyit már rég láttam egy kérdésen és mi sem új ebben, hogy ez is provokatív vita,feszültség gerjesztő.
2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/418 anonim ***** válasza:
93%
#231, jajaja, és van egy zseniális fiúgyermeke, még zseniálisabb ügyfélkörrel, aki úgy gondolja, hogy a feleség dolga a szarpucolás, pusztán azért, mert kevesebbet keres.
2021. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/418 anonim ***** válasza:
85%

Én is jelentettem... Nekem töröltette a drága még pár válaszomat is, mert megmondtam h árad belőle a nőgyűlölet éppkézláb választ nem tud adni egy megoldásra se ..


Számára csak az van h a feleség menjen mert a pasi...


Tartom magam ahhoz ha ennyire szar lenne az anyagi helyzetem NEKEM MINT A FÉRJNEK aki elvileg CSALÁDFENNTARTÓNAK kéne lennie... Nekem lenne kötelességem az, hogy a feleségem és a gyerekem ( hány éves is? Ez se derült ki...) és az anyámat tudjam segíteni.


Szarnám le per pillanat az ügyfélkört Ausztriába simán kilehet menni 3 hetente haza lehet jönni 2 hétre .. máris jobban keresek

2021. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/418 anonim ***** válasza:
82%

Az ápolasi dijbol a legmagasabb osszeg is 74.000 ft koruli. De ehhez a mamat mar minositeni kell, hogy annyira beteg...ennel csak kevesebb az apolasi dij 1 honapra.

Ezzel szemben a .inimalber netto osszege 110.000 ft korul van.

Ezert nem kerdes, hogyha a mama annyira nem trotty, akkor bizony se a.gyereke se annak hazastarsa nem szivesen megy apolasira.


A csladunkban apoltak magatehetetlen idos embert par evig. Tobb testver volt es kizarolag a testverek mentek el apolasira legyen szo lany vagy fiugyermekrol. 3gyik se varta el, hogy a mamat a vejuk vagy a menyuk apolgassa.

A napi 24 oras felugyelet, pelenkazas katasztrofa. A pelenka ara akkkoriban kb vitte is az apolasi dij havi osszeget (azt a ma 30.000-et akkoriban 25.000-et).



De ott 6 honapnal tovabb senki nem vallalta az apolast, az pont eleg volt mentalisan es fizikailag egy adott embernek, akinek a kepesitese se volt meg hozza csak ugye a szeretet es elfogadas vagy csak a kitartas.


Kesobb mas csaladtag eseteben idos korban maga kerte mehessen otthonba. A beugro a teljes nyugdija volt es valamennyi havi 30.000 korulit fizet ra a csalad. Magan (egyhazi) hely. Most galtozott a beugro, es mint sok mas helyen be kell adni 1 milkat es persze a nyugeijat es ha az nem fedezi a koltsegeket, akkor meg valamennyit rafozet a csalad.

Egy falusi hazat is el lehetne edni azert 2 millaert. Es a hitel se lehyen kifogas.


A feleseg min8malbereert mar lehetne valami apolonoszeru holgyet fogadni. Bar okkitudja. Vagy a kis hazat berbe adni. Es a berleti dijes nyugdji menne az otthonba.

Vagy mamat koltoztetni a hazasparhoz es nappalra hivni gondozot este meg ferj es feleseg fellvaltva jol elvan vele es meg az unoka is.

2021. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/418 anonim ***** válasza:
23%
234.na akkor az enyémet is fogja de remélem magát a kérdést törlik hiába nem kamu maga a kérdés jellege megér egy törlést...
2021. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/418 anonim ***** válasza:
10%
Oké, de akkor gondolom az asszonyka majd az örökségből se akar egy fillért se ha ennyit nem képes megtenni. Eddig is nagyrészt a férje tartotta el ezek szerint mert a siralmas kis fizetése nem sok mindenre volt elég gondolom.
2021. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/418 anonim ***** válasza:
91%

237: miről hadoválsz...??? Miféle örökségről....?????


Ha az öreglány meghal, a fia örökli! Ha meg a férj meghal, akkor a közös gyerek! Az asszony max az ingóságokból örököl... Másfélszobás lakásban nem hinném hogy túl sok értékes cucc van, amit örökölhetne....

2021. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/418 anonim ***** válasza:
13%
237.de lehet az egész kamu..
2021. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/418 anonim ***** válasza:
10%
234es miért a férj kötelessége segíteni az asszonykát? El ne tartsa véletlenül? Komolyan már. A férj dolgozza magát halálra mert a nő nem képes normális végzettséget és munkát keresni, de a pénzelést azt elvárná. Gondolom nem a férje kényszerítette arra a munkahelyre.
2021. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!