Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/418 A kérdező kommentje:

118 Már van másodállása, ő a régióhoz és a végzettséget nézve is jol keres. De nem többmilliót!

Hazudni nem kell a gyereknek ő is tudja jól. És tényleg nem ezt kellene feladni mert ebből élnek!!

2021. júl. 28. 11:03
 122/418 anonim ***** válasza:
93%
De mindenki elolvasta az anyagiakat...ezzel együtt azt is, hogy te csak és kizárólag abban gondolkozol, hogy az asszony fog ápolni! Ennyi
2021. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/418 A kérdező kommentje:
120 Ha a nő nem vállalja el utána jobb lesz nélkülöznie ? Csak mert önérzetes ?Két rossz közül a kevésbé rossszat kell választani.
2021. júl. 28. 11:04
 124/418 A kérdező kommentje:

123 Mert másban nem lehet. Ha azt mondaná, hogy a szoc. otthonba megy akkor is 3 év múlva. A házhoz járó ápoló nem lesz olcsóbb ....

Mi lenne akkor más opcio ha az anyagi korlát és a helyzet adott !’

2021. júl. 28. 11:05
 125/418 anonim ***** válasza:
94%
A kevésbé rossz ha nem lesz csicska, nem bassza el a nyugdíját, nem hozza magát kiszolgáltatott helyzetben egy olyan férfival szemben aki nyilván szarba sem nézi. Arról meg nem a nő tehet hogy előszeretettel fizetik alul a nőket .
2021. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/418 anonim ***** válasza:
91%

Maradjál már az undorító nőgyűlöleteddel... Honnan tudod h a nő nem akar jobb munkát keresni? A nőnek a gyereke talán a nő saját anyjánál is fontosabb.. tudod mennyibe kerül iskoláztatni? Tudod mennyi munka van egy gyerekkel?

Persze nem mert neked biztos nincs ha lenne nem így állnál hozzá...


Szal mennyit keresel?

Ha 2 munkád is van és így se futja akkor neked kéne piacképesebb szakmát nézni... És a pasi nem önérzetes?

2021. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/418 anonim ***** válasza:
98%
19 Ha csak kisebb segítséget igényel nem biztos hogy kapna ápolási díjat, ugyanis azt felmérik hogy milyen állapotban van. Amúgy az emelt ápolási az 55 ezer ft nettó, én annyit kaptam.
2021. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/418 A kérdező kommentje:

127. Az én keresetem a történet szempontjából teljesen mindegy, mivel az egyik “oldal” ismerőse vagyok és így tettem fel a kérdést az egyik “ oldal kérésére.


129 Nem szeretne külföldön dolgozni, mert itthon közel 20 éves tapasztalata és felépített élete van. Sosem volt opcio a külföldi munka számára. Vagy tényleg a férj gürcöljön amíg bír a nő meg elég ha a kötelezőt megteszi? Akkor ez is undorító ha már sokaknak undorító, hogy a nő ápoljon.

2021. júl. 28. 11:14
 129/418 anonim ***** válasza:
89%
Ha a feleség nem vállalja akkor válás lesz a vége, hiszen a férj azt hiszi hogy ez a nő dolga és veszekedés lesz, ha vállalja max nehány hónapot és szintén válás lesz hiszen a férj a zsarnok ő erőszakolta rá. Ha nem önként vállalja akkor nem lehet ráerőszakolni. De neked az anyagiak fontosabbak mint a családi béke. A legjobb opció ilyen esetben a fizetett gondozó napi pár órát csak kibírsz ha már olyan jol keresel, nem kell egész napra fizetni, munka után meg mehetsz hozzá ápolni te magad
2021. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/418 A kérdező kommentje:

131 Mint írtam, nem rólam szól a kérdés, az egyik “ oldal” kert meg, hogy tegyem fel. De könyörgöm ki az aki, 1000Ftbol 2000ret tud elkölteni ?? Ilyen alap dologról van szó. Pár óra nem elég, nem kell nagy segítségre gondolni nem pelenkás de egyeudl nem boldogul.

Munka után a férj nem tud menni, max hétvégén,mielőtt ebbe is bele rúgna valaki: fél 8- 8ra tudna oda érni a néni meg már akkor alszik.

2021. júl. 28. 11:20
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!