Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/418 A kérdező kommentje:
110 Rendben, és anyagi oldalról nézve ? Ha a gyerek fontosabb akkor pont nem stimmel, mert rá nem fog jutni ha az apa kényszerül otthon maradni.
2021. júl. 28. 10:53
 112/418 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak segítség kell azt munka mellett meglehet oldani.


Főleg az uracskának hiszen ki vágja majd a fát a cserépkályhába? Tán az asszony?


Itt nincs miről beszélni... Ha az asszzony nem akarja nem fogja elvállalni .. persze használjuk ki a nőt... Mondjon fel legyen földön futó, nevelje a gyereket, hordja oviba, meg az anyóst is ápolja... Te meg vígan elvagy.



Aztán az a kérdés felmerült-e hogy anyós a nyugdíját oda adja az asszonynak? Mert azzal számoljunk h az asszony nem ingyen cseléd...


Mi lesz ha a mama meghal megunja a férj h a feleség, szakadt ruhákba jár, lelkikeg fizikailag kimerült aztan nincs kedve a szexhez és a pasika meg ott hagyja egy fiatal nuniért?


Hova megy gyerekkel meg nulla forinttal?

2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/418 anonim ***** válasza:
95%
De kit érdekel a végzettség? Szerinted aki nem járt egyetemre mind minimál Béres ? Keressen a feleség jobban fizető munkát te meg szedd ki a sz*rból a mamát!!!
2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/418 anonim ***** válasza:
91%

"Ha a gyerek fontosabb akkor pont nem stimmel, mert rá nem fog jutni ha az apa kényszerül otthon maradni."


Aha, értem. Tehát a gyerek mentális egészsége nem attól függ, hogy az anyja idegileg tönkre megy a nagymama ápolásától, hanem attól hogy téliszalámis kenyér helyett margarinos kenyérre futja csak.


Nem kell apának se ápolnia. Ház elad, mama megy az otthonba. Ennyi.

2021. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/418 anonim ***** válasza:
90%

Látszik h te vagy a férj és " azt az oldalt " játszod...



Szóval mennyit is keresel? Ha már egy nőt földbe döngölsz mert ő csak a minimálbért keresi?

2021. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/418 anonim ***** válasza:
90%
112, de ha válnak, akkor a gyereknek cipőre se jut majd, nem csak táborra. Az a férfi, aki az anyja ápolását a feleségére tolja, az gyerektartást is csak annyit fizet, amennyi épp szükséges. Nagyon jó esetben 40 ezer forintot. Az anyát meg ugye nem veszik fel sehová dolgozni, mert évekig ápolta az anyósát, vagyis kiesnek neki évek a munkaerőpiaci jelenlétből.
2021. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/418 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell ráfogni a nőre! Apu vállaljon másodállást, vagy keressen jobban, máris lesz pénz ápolóra. Pofám leszakad, hogy a gyerek előtt az anyát feketítené be, hogy miatta nem mehet táborba. Ennyi erővel apu keres szarul, miatta nem mehet.

Azt bezzeg nem önzés elvárni, hogy a nő dobjon el mindent, és kiszolgáltatottként éljen, csak hogy az anyósa seggét moshassa.

Váláskor meg a férj mondhatja, hogy nem dolgozott, csak otthon meresztette, mindent én teremtettem meg. Millió ilyet néztem végig, olyankor sose számít, hogy az ő anyját ápolta...

2021. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/418 anonim ***** válasza:
86%

117!


Ha válnak, akkor csak a férj marad az anyját gondozni. Gkkndolod akkor majd feladja a jól főzető munkáját és a kb 40e ápolási díjból el majd meg?

2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/418 anonim ***** válasza:
92%
Direkt nem írtad ki vagy a sztoriban, hogy ne érezzék melyik oldalra húzol kérdező? Elég egyértelmű hogy szerinted a nő az ingyencseléd.... És mosdatod a hapsit, hogy ne neki kelljen a SAJÁT szülőjét gondozni.
2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/418 A kérdező kommentje:

114 Nem lenézésből írtam le,csak tényként hogy mennyit keres a nő.

És ha eddig nem talált jobb munkát épp most fog ?


115 Hiteles ház elad, már ha sikerül , hitel kifizet, és esetleg utána ami marad .... ha pontosak akarunk lenni. Még pontosabban , pedig kb 3 év múlva mehet otthonba.


Nem én vagyok a férj. És mint írtam nem szeretném leírni, hogy ki.

Ködösítés mellébeszélés megy, de a konkrét anyagiak amit levezettem azt mintha nem olvasná el senki.

2021. júl. 28. 11:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!