Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek elfogadni,...

Miért nem képesek elfogadni, hogy muszlim barátom van?

Figyelt kérdés

Itt tanul Magyarországon, és nem is szándékozik visszamenni a szülőhazájában, itt képzeli el a jövőjét. Engem nem érdekel a bőrszíne, nagyon kedves, okos, normális fiú, modern gondolkodással, tehát nem tekinti a nőket kevesebbnek, meg nem várja el, hogy csadorban járjak. Muszlim és gyakorolja is a vallását, de nem árt senkinek. A szüleim mikor megtudták, hallani se akartak róla, sőt el akartak tiltani, mert ők ilyen maradi felfogásúak, hogy ha arab, akkor biztos ki akar majd vinni hozzájuk és nem enged haza, és/vagy terrorista... A hétvégén grillezünk, és oda se engedték, hogy elhozzam, pedig legalább megismerhetnék, mert hogy az ő házukba be ne tegye a lábát. Nagyon rosszul esett, és nem tudom mit tehetnék, hogy megenyhüljenek és elhiggyék, hogy nem bánt és ő is ugyan olyan ember mint mi. Én szeretem, ha bántana, nem szeretném.

Mit tehetnék, hogy elfogadják? Hogy magyarázzam el nekik, hogy csak mert muszlim, még nem gonosz?


2021. jún. 18. 19:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
24%

"Az is válaszreakció volt, hogy a Sámánista/pogány Magyarokra erőszakkal rákényszerítették a kereszténységet,"


Nem, az egy politikai lépés volt még Géza fejedelem kezdeményezésére.


"vagy hogy Amerikában tűzzel-vassal terjesztették?"


Az amcsik mindog is idióták és fanatikusak voltak, ehhez nem tudok hozzászólni.

2021. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 qkker1 ***** válasza:
30%

"Az amcsik mindog is idióták és fanatikusak voltak, ehhez nem tudok hozzászólni."


Remélem, még nem tanultál történelmet, hogy ennyire sötét vagy!

Európából, leginkább Spanyolországból mentek a hódítók, vallásterjesztők!

2021. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
19%
Okés, akkor ezek szerint te az indiánokat tartod csak amerikainak? Vagy neked az hol kezdődik?
2021. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 qkker1 ***** válasza:
7%

"Okés, akkor ezek szerint te az indiánokat tartod csak amerikainak? "


Szerinted attól, hogy Amerikában kiszálltak a hajókból a spanyol hódítók, azonnal amerikaiak lettek?

2021. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem. Ez csak egy vallás. Az összes vallás istenből fakad, a szeretet szülöttei. Plusz az egyén dönti el, hogy milyen keretek közt gyakorolja a vallást. Én már vagy 10 különböző vallásban láttam abszolút fogyatékos, rossz embert, és teljesen modern, sőt univerzálisan gondolkodó, spirutuális, tudatosat is.

Ez nem mond el semmit se.


Nem tudod nekik megmutatni ezt a kérdést? Vagy még hosszabban kifejtve leírni, milyen ember ő? Vagy egy képet ha mutatsz róla, láthatnák, hogy nem rosszarcú.

2021. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
65, ez nem csak egy vallás, egy életmód. És a nőt tárgyként kezeli. Ha ő tárgynak érzi magát, legyen, de egy valamire való nő nem alacsonyítja le erre magát.
2021. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
0%
Na mi lett a nagy szerelemmel?
2023. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!