Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek elfogadni,...

Miért nem képesek elfogadni, hogy muszlim barátom van?

Figyelt kérdés

Itt tanul Magyarországon, és nem is szándékozik visszamenni a szülőhazájában, itt képzeli el a jövőjét. Engem nem érdekel a bőrszíne, nagyon kedves, okos, normális fiú, modern gondolkodással, tehát nem tekinti a nőket kevesebbnek, meg nem várja el, hogy csadorban járjak. Muszlim és gyakorolja is a vallását, de nem árt senkinek. A szüleim mikor megtudták, hallani se akartak róla, sőt el akartak tiltani, mert ők ilyen maradi felfogásúak, hogy ha arab, akkor biztos ki akar majd vinni hozzájuk és nem enged haza, és/vagy terrorista... A hétvégén grillezünk, és oda se engedték, hogy elhozzam, pedig legalább megismerhetnék, mert hogy az ő házukba be ne tegye a lábát. Nagyon rosszul esett, és nem tudom mit tehetnék, hogy megenyhüljenek és elhiggyék, hogy nem bánt és ő is ugyan olyan ember mint mi. Én szeretem, ha bántana, nem szeretném.

Mit tehetnék, hogy elfogadják? Hogy magyarázzam el nekik, hogy csak mert muszlim, még nem gonosz?


2021. jún. 18. 19:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
83%
Igen csakhogy akik írják, hogy xy már réég itt él az egy másik generáció. A gyros-os fickó(50 körüli arab) is 2015-ben kiakadt, hogy a fenébe "ezek" elől menekült ide Európába és tessék ez az átmosott agyú generáció ide is utoléri. Ugyanis régi 60-as évekbeli filmeken látszik, hogy a régi forradalom előtti araboknál normális volt, hogy a nő rövid szoknyát hord, dolgozik csak aztán jött a forradalom, a rendőrség és iskola kiiktatása, az új agymosós vallás behozatala és aki meg mert nyikkanni, hogy de ez régen nem így volt azt szimplán kiiktatták. Az új generáció meg már azt sem tudja, hogy régen más volt a szokás...
2021. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
58%
Mert a magyar férfiak főnyeremények a nagy műmacsó hímsovinizmusukkal, amikor bakker már 12-13 éves kisfiúkat hallok úgy beszélni nőkről, mintha állatokról beszélnének, meg a nők helye akonyhában van stb poénok miközben otthon meg könyörgnek anyuci pénzéért. Nem egyszer kötöttek belém fiatal szinte gyerekkorú hímneműek, fehérek, magyarok, konrkétan már inkább átmegyek a másik oldalra, ha srácokat látok közelíteni falkában. Nem kell a muszlimokat emlegetni, elég körbenézni itthon hogyan bánnak a magyar nőkkel, a saját anyjukkal a férfiak...98% az anyós gondozása is a feleségre hárul. Hagyjuk már.
2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
33%

"Tudnék neked mutatni, Tesó elég sok ilyet az ismerőseim közül!


A férfiak esetében is ugyanez a véleményem!


Ha ilyen magyar nőknek vannak, jobb is, ha kihal a magyar nép..." Oké!

2021. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
59%
De most komolyan? :D Ti tényleg azt hiszitek, hogy nők tömegei nevelnek félvér gyerekeket? De hol tökömben éltek? :D
2021. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk sok terhes nőt látok arab férfival és a férj elől jár peckesen a terhes feleség meg cipel mindent, őszintén nem tudom őket sajnálni. Ők választották, ő életük de ettől még nem kell azt hangoztatni, hogy nem baj ha arab a pasi, mert bármilyen kultúra ami teljesen eltér a másik személy kulturális szokásaitól később csak gondokat fog okozni.
2021. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
46%
Inkább egy normális muzulmán, mint az a magyar egyetemista, aki elvágta a 18 éves barátnője torkát...
2021. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Wow mennyi válasz, nem számítottam rá. Én is láttam azt a filmet, amiben a nőt kiviszi a férje és nem engedi haza, levetítették nekünk a suliban. De én hiszem, hogy mindenkinek jár egy esély, és szerintem ez csak elrettentés ahogy nekünk európaiaknak be akarják mutatni az arab férfiakat, pusztán politikai fogás. Ha látnám rajta az agresszió jeleit, egyből otthagynám.
2021. jún. 18. 21:02
 38/67 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg azokat a csajokat akik elhitték a muszlim dumáját . Nekik a nő csak hús nem más .
2021. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
66%
Vannak muszlim ismerőseim, tényleg nem fanatikusak, normálisak, mint bármilyen más ember. Viszont a legrémesebb történet is egy muszlim pasihoz kapcsolódik, ugyanis 3 év boldog, felvilágosult szellemiségű házasság után egy nyaralásnak induló utazás után a barátnőm nem tért haza.. Elérni nem lehetett. Kiderült hogy a mintaférj elvette a telefonját, útlevelét, csak kísérettel mehetett bárhová. 4 hónapba telt mire tudott telefonálni az anyjának, akinek további 2 hónapba telt magánnyomozó által megtalálni és hazaszöktetni. Papíron még mindig házasok, ez 8 éve történt...
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
43%
Aham persze,értjük.Arab gyerekeket akarsz szülni??Hajrá toljad.Megérdemled majd amit kapsz.Adj esélyt neki.Tipikus példája vagy a mindent benyaló nőnek.Aztán úgyis sírás lesz belőle csak akkor már késő.
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!