Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek elfogadni,...

Miért nem képesek elfogadni, hogy muszlim barátom van?

Figyelt kérdés

Itt tanul Magyarországon, és nem is szándékozik visszamenni a szülőhazájában, itt képzeli el a jövőjét. Engem nem érdekel a bőrszíne, nagyon kedves, okos, normális fiú, modern gondolkodással, tehát nem tekinti a nőket kevesebbnek, meg nem várja el, hogy csadorban járjak. Muszlim és gyakorolja is a vallását, de nem árt senkinek. A szüleim mikor megtudták, hallani se akartak róla, sőt el akartak tiltani, mert ők ilyen maradi felfogásúak, hogy ha arab, akkor biztos ki akar majd vinni hozzájuk és nem enged haza, és/vagy terrorista... A hétvégén grillezünk, és oda se engedték, hogy elhozzam, pedig legalább megismerhetnék, mert hogy az ő házukba be ne tegye a lábát. Nagyon rosszul esett, és nem tudom mit tehetnék, hogy megenyhüljenek és elhiggyék, hogy nem bánt és ő is ugyan olyan ember mint mi. Én szeretem, ha bántana, nem szeretném.

Mit tehetnék, hogy elfogadják? Hogy magyarázzam el nekik, hogy csak mert muszlim, még nem gonosz?


2021. jún. 18. 19:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
51%
Normális,okos,modern muszlim🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ember visszaolvastad a saját kérdésed??Több sebből vérzik.Fogalmad sincs a muzulmánokról.Hallgass a szülidre,nagyon fontos.HALLGASS A SZÜLEIDRE!!!
2021. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
47%

Én nem itt képzelem el az ő jövőjét, de ha ilyen okos vagy, akkor a tiédet sem.


Egyébként a muszlimmal nem az a baj, hogy "gonosz" (ezt még én sem gondolom), hanem, hogy ez itt Magyarország, nem pedig Egyiptom, ezt az országot nem ők alapították, nem ők építették, nem ők védték 1100 éven keresztül, és semmi közünk hozzájuk. (Amúgy pont Egyiptomot sem ők alapították, de mindegy :D:D) Más kultúra, más szokások, máshonnan jött... ennek nem lesz jó vége. Te ide tartozol, ő nem. A szüleid helyében én bezárnálak a szobádba elgondolkozni mondjuk a török hódoltságon.


Amúgy hány feleséget akar? :D


"Ti hívők! Harcoljatok a hitetlenek ellen, akik közel vannak hozzátok, és találjanak keménynek benneteket! És tudjátok, hogy Allah az istenfélőkkel van!" (Korán 9:123)

2021. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
67%

Soha!

Mindenki leírta előttem amit akartam.

És

Még egyszer

SOHA!!!!!

2021. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem kamuzol, kérdezzél rá a pasidnál, hogy a következőkhöz mit szól:


1. A bigámia nálunk bűncselekmény.

2. A nőket nem férjhez adjuk, hanem férjhez mennek. De ha már mindenképpen férjhezadjuk, ahhoz minimum 18-nak kell lennie (lehet 16, de akkor gyámhatósági hozzájárulás kell, ami ritka dolog)

3. Feleség egyenrangú a férjjel, ergo a gyereknevelésben (pl. milyen vallású legyen a gyerek) érdemi szavai vannak, és nem ütjük meg a nőt.

4. A szex beleegyezésen alapul, nem csak a férfi kedvén.

5. A férj anyja nem része a házasságnak, nincs beleszólása sem a házasságba, sem az unoka nevelésébe.

6. A nő dolgozik, úgy öltözik, ahogy akar.


Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ha ezek ellen bármi kifogása van, menekülj. Ha nincs kifogása, szerencséd van vele.


Amúgy hogy miért nem csak kitaláció a terrorizmus: régebbről Al-Kaida, máról Iszlám Állam mond valamit? Keresztény terrorszervezezet tud valaki mondani...?

2021. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
54%

Lol, nagyon okosak itt sokan az iszlam vallasban. En Németországban elek, egyik ide települtnem sincs több felesége, el is utasítják az egészet, ugyanúgy ahogy a terrorizmust is a vallásért. Nem minden muszlim országban élnek az emberek még mindig a középkorban, sok országban rohamosan fejlődnek a nők jogai. Itt is mindenki a túlélésre megy. Minden muszlim akit ismerek a családjával jött Európába, vagy később ide hozta a családját. Apa, anya, gyerekek. Ennyi.

De végülis minden muszlim gonosz, bekattant vallási fanatista. Az iszlám vallású influencerek is biztosan mind hazudnak, hogy ők “nem olyanak ám”, meg “nem értenek egyet az elavult szokásokkal”.

Az hogy valaki ide született meg semmit nem jelent. Akármikor megtalálhatják a vallási fanatikusok, es atprogramozhatjak az agyát. Es ennek ellenere is, mindennap tucatnyi muszlimot latok az utcakon, megsem robbant 99,99%-uk.

Ennyi erőből hány ember is van Magyarországon, aki ugyan nem robbant, de benne van valamilyen vallásos szektában/hitgyüliben, és észre se veszik, hogy akár egy életen át is csak lehúzzák őket? Ők is mind agymosottak. Garantálom, hogy legtöbbjüket rálehetne venni valamilyen terror cselekményre. Annyi szerencsénk van, hogy ezeknek a szektáknak a vezetői nem a vallásra mennek, hanem a pénzre, amit a tagok virítanak, vagy a hatalomra, amit éreznek ennyi ember kontrollálásával.

2021. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
76%
A kereszténység nevében végiggyilkolták a fél világot. Miről beszélünk? Maga az egyház is terrorszervezet volt ha azt vesszük.
2021. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért nem fog müködni a kapcsolatotok, mert muszlim, hanem azért, mert ő vallásos, te meg nem. Nincs olyan opció, hogy egy mélyen hívő, napi 5x imádkozó ember összejön egy ateistával és utána minden 'happy'. Vagy ő próbál majd téged megtéríteni, vagy miattad elhanyagolja a vallását, amivel a családja elhidegülését fogod okozni. Ezzel együtt akár ki is tagadhatják, arról nem is beszélve, hogy a muszlim anyós nem nagyon fog téged, európai nem szűz, nem muszlim nőt elfogadni menyének. Garantáltan ki lesz közösítve a családjából, ami minimum depressziót fog okozni.

Ezeket nem azért mondom, mert muszlim, lehetne ő mélyen hívő keresztény vagy Jehova tanúi is, egyik sem működik együtt egy kapcsolatban ateistával. Ez a családból való kiközösítés a jehováknál is szokás, egyik rokonommal se beszél vagy 10 éve a saját lánya, mert már nem gyakorolja a vallást...

2021. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim válasza:
0%
A keresztény férfiakkal kell vigyázni azok a legrosszabbak. Fehér keresztény ahh hánynom kell... Az jó hogy muszlim bár szívesebben ajánlanék neked fekete férfit de muzulmán vallással szerintem sokkal jobb. Ha nem vagy nagyon válogatós akkor pedig elég ha csak nem egy mocskos magyar
2021. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
31%
Jé, tiszteletét tette Neandermüller polgármester úr is.😊
2021. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
15%
Másra nem volt jó ez a kérdés, mint bemutatni, hogy miylen emberek vannak... és nem a muszlimokra gondolok.
2021. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!