Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek családtagját behülyítet...

Akinek családtagját behülyítették az hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Tudom tenni ellene semmit nem lehet. Például jósnő, mlm, baráti-rokoni kölcsönkérés egy ötletre ami hülyeség, valami szuperdrága de használhatatlan termék megvásárlása, stb.
2021. máj. 28. 13:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Ne foglalkozz vele, demens öregeknél ez sajnos mindennapos.
2021. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Első: Igazi tapló hozzáállás.


Kérdező: Nálunk is volt ilyen, érthetően elmagyaráztuk neki, hogy ezek nagy része átverés, és mielőtt fizetne pénzt bármi fura dologért, inkább kérdezzen meg minket.

2021. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
mivel huzták csőbe konkrétan?
2021. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem tudsz mit csinálni és ha beleszólsz még te leszel a szemét szar.
2021. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
3-as és működött? Betartotta amit megbeszéltetek?
2021. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

#5


Pl.: jelenleg 6 porszívónk van, ebből 2 lux (olyan 3-5 százezer forint darabja). 15 féle étrendkiegészítőt szed naponta, + isten tudja hány különféle cseppet.

2021. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Bio csodagyógyszerekkel jártak így, mert volt esély 8milla megnyerésére.

Próbáltam keresni bizonyítékokat neten arra, hogy simlis cég (találtam is.. fórumok arról, hogy nem ér semmit amit küldenek, cikkek arról hogy x millióra büntették őket csalás miatt), vagy egy adott "gyógyszer" összetevője igazából valami totál hétköznapi dolog. Arra is próbáltak utalgatni, hogy ha úgy van majd lehet kérnének tőlem kölcsön, de gyorsan lepattintottam őket, hogy ilyen marhaságra biztos hogy nem. Aztán rámutattam arra, hogy nem fura, hogy a második rendelés óta csak azt hajtogatják hogy már nem kell sok, meg amúgy a nyeremény is lecsökkent 6millára. Aztán szépen ráeszméltek, hogy át lettek b...va és abbahagyták. Olyan 50-60ezer forintnyi tanulópénz után.

Borasztó maga a tudat is hogy a kétségbeesett idősebbeket ilyen kamu z.rokkal próbálják megrövidíteni, de így, hogy a saját szüleimmel történt meg, még jobben felidegesített. És az a baj, hogy hatóságok sem nagyon tudnak mit tenni ellenük.

Azt tudom javasolni ilyenkor, próbáljunk meg hatni a józan eszére az áldozatoknak és keressünk bizonxytékot arra, hogy nem ér semmit az egész.

Ha látszólag nincs is hatása, simán hozzásegíthet ahhoz hogy elkezdjenek kételkedni és idővel leálljanak. Ha nem csináltam volna ezt, szerintem az az 50-60ezer jóvall több lett volna.

2021. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
8: leírod, hogy melyik cég volt ez...????
2021. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
7, azért hadd ne sajnáljam, aki lazán kidob kétszer fél millát egy porszívóra.
2021. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

#7

Gondolom ez is te vagy Kérdező!

Ahol 6 db porszívó van (3-500eFt/db értékben) ott már a második megvásárlása után ki kellett volna törnie a balhénak, nem pedig még behurcol 5-öt, miközben te meg malmozol!

Kivéve, ha az illető nem normális és nyilván nem az, a fentiek tükrében.

Simán lehet RÉSZLEGES gondnokság alá helyeztetni, a belátási képesség korlátoltsága, illetve hiánya okán.

Ebben az esetben nem köthet szerződést, nem tehet jognyilatkozatot, nem kezelhet pénzt.

[link]

2021. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!