Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek családtagját behülyítet...

Akinek családtagját behülyítették az hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Tudom tenni ellene semmit nem lehet. Például jósnő, mlm, baráti-rokoni kölcsönkérés egy ötletre ami hülyeség, valami szuperdrága de használhatatlan termék megvásárlása, stb.
2021. máj. 28. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak hasonló van a családban, Vaterás. Eddig két szobát töltött meg a vacakokkal, amiket onnan vett liciteken. Rossz gépek, alkatrészek, javíthatatlan szemetek. Saját elmondása szerint is függő. Nem a kacatok kellenek neki, hanem a licitálás és a győzelem öröme. Ha veszít a liciten, szó szerint lelkibeteg lesz. Isten tudja, mennyi pénz áll már az elektronikus hulladékban. Eladni nem ad el semmit és nem is javít meg semmit. Onnantól, hogy megnyerte, már nem érdekli.

Oké, ez nem ugyanaz, mint az MLM és hasonlók, de a végeredmény igen.

2021. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Már rengeteg van. Korábban csak recardio, meg cardio ilyen, olyan cikkeket reklámoztak. Sok szív-, vérnyomás problémás ráharapott. Ha rákerestél a reklámozó orvosokra, kiderült hogy ilyen néven vagy nincs orvos, vagy egészen másként néz ki. De hivatkoztak hírtv-s műsorvezetőre is, aki a saját műsorában mondta el, hogy hamis a hírdetés.

Legújabb trükk, hogy add meg a telefonszámodat és majd ott rendelhetsz.

2021. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

#19 (15.55)


A 2-est töröltettétek, pedig nem a kérdező volt.

És igen. Én válaszoltam az 1-esre, hogy "nem tudom figyelmen kivűl hagyni, mert a feleségemről van szó."

Majd:


"Ti miről beszéltek?

Igen. A 2-es és 7-es én vagyok, de nem a kérdező.

Nem olyan egyszerű az ügy, ha a saját nejedről van szó.

A sztrók előtt is voltak gondok, csak azóta súlyosbodott.

Az anyagi része zavar a legkevésbé."


Sőt, én írtam a recardioról, valamint még volt 1-2 + hozzászólásom és még mindig nem a kérdező vagyok.


"Örülök", hogy valakinek sikerült így megkevernie -feleslegesen- a témát.

2021. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#23


TE KEVERTED MEG, mert az 1-es válasza nem neked szólt, hanem a Kérdezőnek, te mégis úgy válaszoltál, mintha neked szólna, illetve te tetted volna ki a kérdést!

Azóta is itt keversz-kavarsz, holott már senki nem foglalkozik ezzel.

Nyugodj le, az asszonyt meg pakoltasd gondnokság alá!

2021. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24


Igazad van, hogy 1-esre válaszoltam, de a témához kapcsolódott. Kicsit megkavart a kérdés, mert már egy ideje gondolkoztam, hogy felteszek hasonló kérdést.

Gondnokság alá meg semmiképpen nem akarom rakni, csak gyógykezelésben gondolkodom.

2021. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyám gyerekkoromban rengeteg pénzt otthagyott homeopátiás orvosnál. Semmit sem segített rajtam, de ezt megemlíteni nem lehetett, mert azonnal üvöltött, mint a sakál. Gyerekként sajnos nem tehettem semmit. Azóta volt sámánnál és asztrológusnál is, szóval láthatóan nem változott semmi, felnőttként ráhagyom (ő nem fog megváltozni, magamat tudom csak kivonni a hatása alól). Egyébként nagyon hiányzik, hogy legyen valaki az életemben, aki nálam több tapasztalattal rendelkezik, és bizalommal fordulhatok hozzá, de ezt dobta a gép. Anyám erre nem alkalmas, tudomásul kell vennem.
2021. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 nagyszülők? anyós, após, apud, stb?
2021. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!