Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek családtagját behülyítet...

Akinek családtagját behülyítették az hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Tudom tenni ellene semmit nem lehet. Például jósnő, mlm, baráti-rokoni kölcsönkérés egy ötletre ami hülyeség, valami szuperdrága de használhatatlan termék megvásárlása, stb.
2021. máj. 28. 13:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"#7


Gondolom ez is te vagy Kérdező!"



wtf??

2021. máj. 28. 14:53
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

#9,11


Ti miről beszéltek?

Igen. A 2-es és 7-es én vagyok, de nem a kérdező.

Nem olyan egyszerű az ügy, ha a saját nejedről van szó.

A sztrók előtt is voltak gondok, csak azóta súlyosbodott.

Az anyagi része zavar a legkevésbé.

2021. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"a kérdező több néven szórakozzon velünk"


Írj a moderátoroknak hogy ellenőrizzék ki kicsoda, valahogy biztos megtudják nézni, de légyszíves szállj már le rólam, megvan a magam baja, nem értem miért kell hőbőrögni a semmire.

2021. máj. 28. 15:16
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Anyám nem idős, még csak 51 éves. A szomszéd ajánlgatott neki vitaminokat. Most ott tartunk, hogy anyám elkapta a COVID-ot és 6 hete táppénzen van, így a havi keresete 100ezer forint. Találjátok ki, mennyit költ ezekre a vitaminokra havonta! Segítek: 100ezer forintot. (A férje sokkal jobban keres, ezért teheti meg.)

Aztán eközben, ha egy héten egyszer lazacot eszem, meg veszek magamnak néha áfonyát, málnát, avokádót, akkor meg beszólogat, hogy "ej, milyen jó világ van"...

2021. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Na most már nem 2-es és 7-es vagyok, valakiket úgy tűnik töröltek. Itt többnyire mindenki anonim, a kérdező meg kérdező.

Miért kellett ezt a kérdést szétrobbantani valakinek.

Elég fontos dologról van szó.

2021. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

"Miért kellett ezt a kérdést szétrobbantani valakinek."


Teljesen szétesett a kérdés 2 hülye miatt. 12-es választ meg nem értem miért nem törlik mikor jelentettem.

2021. máj. 28. 15:31
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
15. FLP? vagy más MLMes cucc?
2021. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Csodagyógyszeres válaszoló vagyok, valaki kérdezte a kommentemben említett cég nevét.

Pontosan már nem emlékszem, de valami beauty line s.r.o vagy hasonló.. a "beauty" és az "s.r.o" az biztos. Valami újsághirdetésben látták. Viszont ahogy emlékszem a kis kutatgatásomra akkoriból, több nevük is volt az évek folyamán.

2021. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
16, nem volt itt két hülye, én még láttam a második választ, amit írtál... az első azt mondta, hagyd figyelmen kívül, és te válaszoltál,, de nem kérdezőként, hogy nem tudod figyelmen kívül hagyni, mert a feleségedről van szó.
2021. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%

18. Ajjaj....

Akkor szoktak nevet változtatni az ilyen kamu cuccos cegek, mikor megbüntetik őket hazug reklámokért stb stb.


Uvyanazokat a semmiresejó csodaszereket új cégnev alatt tovább forgalmazzák....

2021. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!